Avon Hot Hair Olive Oil


Tento olej mám doma už nejaký ten piatok a nie a nie ho vyskúšať. Teraz však prišiel na rad úplne vhod, pretože vlasy mám suché ako slama, ale zároveň sa nechystám ku kaderníčke, pretože netuším, čo s nimi. Fakt som asi prvýkrát v živote celkom zúfalá, pretože na jednu stranu ma neskutočne láka prejsť na hnedú farbu, ale na druhú stranu mi je lúto tej svetlej, ktorú trvalo neskutočne dlho dosiahnuť. 
A to nehovorím ani o druhej dileme - či ich ostrihať ešte viacej alebo nechať dorásť. No a teda kým nastane situácia, že sa konečne rozhodnem, čo s nimi, tak zotrvám v neutrálnom stave a budem sa o nich starať poriadnejšie sama. Takže vyťahujem staré kúry, masky a oleje. 

No a tak som vytiahla aj tento Avon, ktorý mi na blogu viacero z vás chválilo a ja už chápem prečo. Je to olej, ktorý má vlasy regenerovať a hydratovať - čo bolo presne to, čo som potrebovala. Olej sa používa jemne netradične - potrebujete ho zohriať, pretože ,,účinné" látky sa aktivujú teplom. Ja som olej zohriala vo vodnom kúpeli (nech je teplý rovnomerne) a následne naniesla na mokré vlasy. Potom pozor! Olej sa nanáša pred nanesením šampónu. Nech potom neskončíte s mastnými vlasmi :) Nanesiete, necháte minútu pôsobiť a potom vlasy umyjete klasickým spôsobom. 


Výsledok?
Naozaj hebké, jemné a lesklé vlasy! Tak mám aspoň nachvíľu pocit, že tragédia je zažehnaná a môžem ďalej dumať, čo poviem kaderníčke, keď sa objednám :) Naozaj som s výsledkom príjemne prekvapená a spokojná a raz za čas by som si mohla dopriať aj takéto kúry!

Ešte jednu vec som chcela :) ak na vás náhodou to balenie pôsobí, že je malé, tak zdanie klame. 60ml je fakt bohate dosť a vystačí podľa mňa aj na dlhé vlasy.

A čo vy a oleje, masky a zábaly? Robíte si alebo kašlete na to?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
24. októbra 2018, 10:42 delete

Odporúčam masku od Natura Siberica s rakytníkom na suché vlasy. Pre mňa je to zázrak ��

Reply
avatar
Petra T.
AUTHOR
25. októbra 2018, 21:19 delete

Vypadá to na super výrobek, mrknu na něj!
MyGoldenMind

Reply
avatar
31. októbra 2018, 20:32 delete

objednana! dakujem a som zvedava aka bude!

Reply
avatar