Testujeme čistiace tonikum od Weleda


Veľmi málokedy vychádzam z môjho odličovacieho rituálu - tým myslím, že pleťové mlieko alebo nejaká  antibakteriálna odličovacia voda na tvár a micelárka alebo očný odličovač na oči. Ako však môžete posledné týždne vidieť po pôrode som kompletne zmenila všetky moje pleťové výrobky a s nimi prišiel na rad aj nový odličovač. Alebo nie až tak nový, pamätám si, že raz som ho už mala :) a keďže som na neho spomínala v dobrom rozhodla som sa zopakovať môj odličovací zážitok. Vybehol na mňa náhodne na Notino a dlhšie ma nebolo treba presviedčať a skončil v košíku. Asi už vidíte, že reč nie je o ničom inom ako o Weleda Cleaning Care - čistiace tonikum 2v1.


Ono je vám to taká zvláštna vec, odličovač aj čistiace mlieko v jednom. Viete čo bolo fascinujúce? Že aj keď som ho nemala roky, hneď sa mi vybavila jeho úžasná vôňa! V tomto je Weleda fakt čarovná a podľa mňa ich výrobky majú neprekonateľné vône. Táto vonia ako zmes byliniek a citrusov, ktoré niekto pred vami natrhal na lúke. Je to veľmi silná a výrazná vôňa, ale fascinujúce je, že vám neprekáža. Práve naopak - umocňuje pocit čistoty a sviežosti.


Ja tonikum nanášam na vatový tampónik a následne s ním odličim pleť. Výsledok? Pokožka je krásne odlíčená, prečistená, jemná a hebká. Tonikum pokožku nedráždi - skôr ju veľmi pekne ukľudní. Ja si následne ešte pleť potom dočistím čistiacim gélom, ale nemusíte to robiť.

Ak teda hľadáte niečo so super zložením a prekrásnou vôňou toto môže byť aj váš šampión :) Jediná nevýhoda je celkom vyššia cena  - 100ml stojí cez 10€, čo veru nie je málo. Ja si hovorím, že raz za čas si doprajem aj takúto fajnovú vec :)

A čo vy a Weleda? Poznáte? Máte od nej niečo doma?
Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
26. októbra 2018, 13:13 delete

Znám, ale stále je pro mě nedostupná značka, zatím nekupuji.

Somethingbykate

Reply
avatar