Najkrajší obal má - Marc Jacobs Decadence


Rozmýšľam, či vám napísať, že mi na obale parfému záleží, alebo nezáleží. Asi takto :) pekný obal ma vždy v obchode zaujme, takže voňavka má väčšiu šancu, že skončí u mňa doma. Ale keď si vyberám medzi troma parfémami tak obal fakt nie je to, čo rozhodne. Zvyčajne skôr cena :) No a keď sa bavíme o cene, tak tá bola dôvodom prečo som mala túto voňavku roky na wishliste a až teraz doma. Parfém Marc Jacobs Decadence som objavila ešte hádam pred troma rokmi, keď sme leteli do Mexika a odvtedy som si k nemu pričuchovala hádam pokaždé, keď som bola na nejakom letisku. Problém s niektorými voňavkami je (alebo skoro s každou), že keď sú nové ich cena je pomerne vo výšinách a potom postupne rokmi klesá. Preto si skoro nikdy nekupujem novinky a potom sa jednak rokmi presvedčím, či za to parfém stojí alebo nie a jednak potom kupujem parfémy na Notino za ich reálnejšie ceny. Kto si počká, ten sa dočká :) No a tento som mala fakt rokmi oňuchaný a už len čakal na správnu príležitosť. A tá došla, keď mi ho manžel kúpil na naše posledné výročie :) Juch! Potešilo :)


Okrem toho, že je to až absurdne brutálna vôňa má v sebe tých absurdít trochu viac. Ja osobne fakt ,,žeriem" flakóny Marc Jacobs voňaviek, ale bohužiaľ, tam moja vášeň končí. Skoro žiaden jeho parfém na mne nevydrží viac ako 15 minút, ale tento! Ten drží celý deň a len sa vanie a vanie. Je to úplne iná vôňa ako mám doma - žiadne pudrové romantiky :) ale zmes ruže, ambry, slivky, šafránu a jazmínu. Naozaj veľmi veľmi silná a výrazná vôňa - ktorá mi aj napriek tomu príde super na celý rok a každý deň. Je veľmi veľmi špecifická, takže nech vás nenapadne objednávať ju naslepo :) ale určite choďte ovoňať a dajte vedieť, či ste sa zaľúbili rovnako.


A ešte poďme k tomu obalu :) Naozaj prekrásny flakón, vďaka ktorému budú vaše ruky pevnejšie, pretože si viete predstaviť asi ako je ťažký. Samotný flakón je fakt kvalitné a pevné sklo a to si k tomu ešte pridajte robustný vrchnák s retiazkou a tým čiernym strapcom. Inak vrchnák bol balený v samostatnej krabičke, čo dávalo celej voňavke ešte väčší punc luxusu. 

Roky čakania sa naozaj oplatili a ja som z parfému absolútne nadšená! Je to ďalšia z mojich poličkových topiek a ja mám taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaku radosť :)

A čo vy? Aký parfém máte teraz na wishliste? 
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
5. októbra 2018, 11:48 delete

Mám <3 je super

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
6. októbra 2018, 18:25 delete

Ahoj,spravila by si članok o parfemoch ktoré máš doma ? :)

Reply
avatar
6. októbra 2018, 20:47 delete

To by bol straaaaaaašne dlhý článok :) ak by sa ti chcelo kliknúť video moju poslednú zbierku (aj keď sa trochu menila :) nájdeš tu:
https://www.youtube.com/watch?v=4nQRG3oisg0

Reply
avatar