Pre každého, kto sa ponáhľa
Začnem tým avokádom, pretože to môže byť pre 99% z vás stávka na istotu. Je to krásna, jemne nasladlá, ale svieža vôňa, ktorá podľa mňa nemôže prekážať absolútne nikomu. Super vôňa na každé ročné obdobie - nie je ani moc svieža, ani moc sladká. Proste krásne vyvážená unisex vôňa.


Samozrejme, že moje srdce si získal kokos! Zbožňujem ho! A tento je taký ten parádny, nefalšovaný, ktorý vonia presne ako leto. Mne osobne nevadí mať niečo kokosové aj počas zimy, pretože mi to krásne pripomína tie pekné letné spomienky. 

No a keď už viete, ako výrobky voňajú, poďme na to, aké sú.

Nourishing Secrets Restoring Ritual Spray je názov, ktorý si zapíšte a hľadajte. Pretože je to top topov top výrobok. Ako už názov napovedá, je to telový sprej, ktorý krásne hydratuje a zvlhčuje pokožku. Tak ako sme v lete mohli používať super praktické opaľovacie krémy v spreji, teraz sa môžeme vrhnúť na telové mlieka. Sprej sa pohodlne nanáša - nanesiete ho na telo cca 4cm od pokožky a potom už len jemne rozotriete (ja niekedy aj nie popravde, len nasprejujem a nechám tak). Sprej zaschne rýchlejšie ako lusknete prstom a neskutočne pokožku prevonia. Bude vám voňať perina, pyžamo a celý byt. Ja ako super suchokožec ho musím používať každý deň, ale nevadí, lebo je to rýchle, efektívne a super voňavé :) 

Druhý výrobok z tej iste edície je krém na ruky - či už si vyberiete kokos alebo avokádo budete iste spokojné. Aj napriek tomu, že má krém pomerne veľké 75ml balenie je veľmi kompaktný a dobre sa nosí v kabelke (alebo kočíkovej taške :). Krém nie je mastný a veľmi rýchlo zasychá a hydratuje. Vôňa je fakt dlhotrvajúca, čo je veľmi príjemné, pretože sa za vami vanie a vy sa cítite teda nielen príjemne lebo vás nič nepne ale aj voňavo :)

Ak teda nemáte čas (alebo chuť) toto môže byť pekné a voňavé riešenie :)

A čo vy? Kokos alebo avokádo?

Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
10. októbra 2018, 14:05 delete

Za mě kokos, miluji vůni kokosu :)

Somethingbykate

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
11. októbra 2018, 14:31 delete

Uz mam! diiiiik

Reply
avatar
Petra T.
AUTHOR
13. októbra 2018, 13:16 delete

Miluji kokos, takže ten krém musí být pecka!
MyGoldenMind

Reply
avatar