Čo nové v tepelnej oblasti


Výrobky Lee Stafford patria vo všeobecnosti medzi moje najobľúbenejšie. Strašne sa mi páčia ich cyklámenové obaly (komu by aj nie?) a ich brutálne vône. A tak vás asi neprekvapí, že keď sa mi minul sprej na ochranu vlasov vyskúšala som nejaký výrobok od nich. Už si ani nepamätám, čo bol posledný výrobok, ktorý som od nich mala, ale viem, že bol fakt super! A ba, teraz som si spomenula, že ako posledný som mala suchý šampón a bol brutal super. 


Tentokrát som si objednala Lee Stafford Poker Straight - sprej na tepelnú ochranu vlasov. Sprej ma zlákal z dvoch dôvodov - jednak fakt fajn cena (na Notino okolo 8 €) a jednak je to sprej, ktorý je v zásade 3 v 1 - slúži aj na fénovanie, aj na kulmovanie aj na žehlenie. Budem k vám úprimná, ja ho používam len na fénovanie, nakoľko mám doma špeci výrobky, ktoré slúžia na ostatné veci. Ale, ak náhodou nie ste tak šiši ako ja, tak tu máte super multifunkčný sprej, ktorý krásne vonia a nechá vlasy brutálne lesklé a hebké.Ja sprej nanesiem na uterákom vysušené vlasy, a následne ich rozčešem. Tak som si istá, že sa dostal všade a môže sa začať voňavé fúkanie. Podľa mňa je vždy vidieť, či si na vlasy nanesiem ochranný výrobok alebo nie. So sprejom sú vlasy omnoho jemnejšie, hebkejšie a vyzerajú upravenejšie. 

A čo vy? Používate ochranný sprej pred fúkaním? Od akej značky? Máte radšej 3v1 výrobky alebo na každý problém niečo zvlášť?


Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Lumi
AUTHOR
29. novembra 2018, 11:13 delete

Priznám sa, že pri fúkaní na vlasy nepoužívam nič a áno priznávam aj to, že je to asi chyba a moje vlasy sú rýchlo lámavé a suché. Na druhej strane pred žehlením vlasov tieto tepelné prípravky mať musím, vtedy si to nedovolím riskovať :D Tento sa mi páči, ďakujem za tip. Momentálne používam Kallos ale mala som už aj Syoss alebo napríklad Cien z Lidlu (teraz ho tam nikdy neviem nájsť).
Recenzie-Kozmetiky

Reply
avatar
Petra T.
AUTHOR
29. novembra 2018, 18:29 delete

Já nechávám vlasy přirozene schnout, takže takové produkty nepotřebuji, ale když si jednou za čas klumuji vlasy, tak tepelnou ochranu používám. Takhle značka vypadá moc hezky, neznám ji :)
MyGoldenMind

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
29. novembra 2018, 18:31 delete

Ahoj, a na kulmovanie používaš aký prípravok?

Reply
avatar
29. novembra 2018, 19:57 delete

Loreal Studio Hot Curl. Bohuzial uz je skoro vsade vypredany, este ho maju sem tam drogerky takze bude musiet hladat nejaky novy :(

Reply
avatar