Nivea adventný kalendár


Zajtra je decembeeeer! Nepíšem to tak radostne len tak pre nič za nič :) ale mám trojitý dôvod na radosť :) jednak mám zajtra narodeniny, Amélia tri mesiace a jednak začína Vianočné odpočítavanie. Zajtra zdobíme stromček a nalaďujem sa na ultra vianočnú vlnu! Woup woup! 

Takže musíte uznať, že zajtra bude proste bomba deň! Keby som nepísala tento článok včera, tak by som si zajtra otvorila prvé okienko v mojom Nivea adventnom kalendári :) ale keďže som vám chcela odfotiť príklad výrobkov, aké sa tam nachádzajú, tak budem mať ,,prvé prekvapenie" v pondelok. Nič to, aspoň sa môžem tešiť z prvých dvoch vecí. 

Tak ako minulý rok, aj tento rok neodpočítavam dni do Vianoc s čokoládou ale so super kozmetickými výrobkami. Ak ste ako ja, alebo máte vo svojom okolí nejakú nákupnú maniačku tak potom radím vystreliť do DM-ky a urobiť jej radosť týmto najsamkrajším kúskom. Stojí 29 € a nájdete v ňom 24 darčekov :)



Minulý rok som si odpočítavanie s kozmetikou strašne užívala a teším sa, ako to budem robiť zase. Ak ste inak zvedavé, čo sa v kalendári nachádza potom radím sledovať môj Instagram klik:tu, kde budem každý deň v Insta stories ukazovať, aký darček sa ukrýval v danom okienku. 

Samotný kalendár je podľa mňa úplná pecka! Vizuálne podľa mňa ešte krajší ako minulý rok - farebnejší, veselší a tým, že je viac hrubý ako dlhý aj kompaktnejší.



Čo mi vôbec nedošlo, kým som neotvorila prvý dielik je, aké dlhé sú jednotlivé dieliky. Šípim teda, že sa môžeme tešiť na super darčeky! Neviem ako vy, ale ja si obsah zo zadu nikdy nepozerám, bola by škoda ochudobniť sa o ten zážitok.

Aby ste však tušili do ,,čoho idete" odfotila som vám prvé dva víkendové kúsky.





Ak nechcete aby ani obdarovaný vedel, čo sa v kalendári nachádza, stačí, ak dáte preč ten ružový rukáv na ktorom sa nachádza zoznam výrobkov. Inak viete čo mi napadlo? Keďže fakt nie som DYI človek prázdny kalendár si uschovám nabudúci rok a naplním ho Amélii dobrými mlskami. 

Aspoň môžem zrecyklovať fakt pekné balenie a ju bude čakať, keď už nie personalizovaný kalendár, tak aspoň personalizované vnútro. Bude to škola trpezlivosti, aby sa naučila čakať vždy do ďalšieho rána. 


A čo vy a adventné kalendáre? Kozmetické? Alebo stará, dobrá čokoládová klasika? Keby ste si mali vybrať top adventný kalendár, od ktorej firmy by bol?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Lee Kralova
AUTHOR
30. novembra 2018, 19:23 delete

ja mam adventny kalendar od baley a už sa neviem dočkať kedy otvorím prvé okienko, doteraz som mala iba čokoládové, ale tie už ma nebavili lebo to nebolo žiadne prekvapenie iba čokoláda tak na tento sa fakt teším, dokonca som kúpila adventný kalendár mojim psíkom :D
leekralovaa

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
2. decembra 2018, 2:11 delete

Ja čokoládu až tak nemám rada, čiže voľba je jasná :D Minulý rok som mala od glossybox a tento rok mám od lookfantastic :) a je to super!

Reply
avatar