Ku každému Halloweenskemu kostýmu


Veď viete, že tmavé rúže absolútne zbožňujem :) takže sa nemôžete diviť, že tu dnes máte recenziu na ďalší! Ale! Dnešná recenzia má dve brutálne výhody! Jednak, že vám ukážem fakt dobrý produkt, za fakt málo peňazí a jednak, že som objavila ďalšiu super vec na Notino. Okrem toho, že tam majú bazilión vecí za fakt dobré ceny, zistila som, že si k tomu môžeme pridať celý NYX. Niektoré výrobky vychádzajú lacnejšie o viac ako 50% čo pre mňa znamená jabadabadúúú! NYX je jedna z mojich najobľúbenejších značiek roky rokúce a o to viac teraz, keď sa cenovo dostávam ku Catrice kozmetike. 


Ako napríklad tento rúž - stál 3 € a zaručujem vám, že je určite lepší ako hocičo v tej istej cene v drogérii. Jediná vec, ktorú by som mu vytkla (ale to všetkým NYX rúžom) je jeho balenie, s ktorým si očividne dlho hlavu nelámali. Obyčajný, pomerne lacný plastový obal ale s fakt kvalitným vnútrom. Ak podľa obalu neviete, o ktorý typ ide je to NYX Extra Creamy Round a ja s názvom úplne súhlasím. Je extrémne, ale brutálne extrémne krémový. Myslím si, že zahanbí ešte aj také Labello, pretože je omnoho krémovejší a jemnejší. 


Ja som hľadala nejakú tmavú, bordovú farbu na toto obdobie a podľa swatchov na internete mi ako najlepší adept prišiel odtieň Black Cherry. A bol to super výber! Farba presne sadla môjmu gustu! Krásna vínovo- červená lesklá farba, ktorá sa krásne hodí k jesennému líčeniu, alebo aj len obyčajnej linke. Pre odvážne na celý deň, pre menej odvážne na večer - vždy je to úplne super voľba. Rúž je inak vďaka tej krémovosti super na toto ročné obdobie, pretože aspoň vás nepnú a neštípu pery. A to sa vždy hodí :)


Ak teda hľadáte nejaký takýto tmavý rúž, tak už nehľadajte :) tento je fakt super a uznajte, že tri eurá sú bezkonkurenčná cena!

A čo vy a tento víkend? Chystáte sa na nejakú párty? Nosíte takéto tmavé rúže?
Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
Lee Kralova
AUTHOR
6. novembra 2018, 11:21 delete

od nyxu milujem lip buttery sú fakt fajn a tento rúž vyzerá úžasne :)
Môjblog

Reply
avatar