Škoricová mánia


Synonymum jesene pre mňa je jednoznačne všetko, čo sa spája s škoricou. Ideálne drinky :) chai latte, rôzne ochutené kapučína alebo aj zastaralé horúce jabĺčko. Moja škoricová mánia však presahuje moje poobedné mlsanie a nájdete ju aj v mojej kúpeľni - a to vám poviem, že v brutálne dobrej podobe. Momentálne mám doma na poličke tri škoricové sprchové gély, ale recenziu uvidíte len na jeden - pretože je jednoznačne najlepší. A to prosím pekne vo všetkom - od ceny, konzistencie, vône aj kvality. Tak poďme na to :)Dôvod, prečo mám najradšej práve škoricovú sadu od Dermacolu je veľmi jednoduchý - aj napriek tomu, že je to kombinácia jablko/škorica je to hlavne o škorici. Ak ste niekedy mali doma tie Wrigley škoricové žuvačky - toto je presne ono! Všetky tri výrobky voňajú dokonalo škoricovo - úplne hodnoverne - je to až silná skoro štiplavá škoricová vôňa. Tak si nepredstavujte takú to fake-ovú sladkú škoricu, nie nie - toto má naozaj pravé grády. 

Sprchový gél je inak klasický Dermacol-ácky - krásne výrazne voňavý, príjemne penivý a pomaly sa míňajúci. Stojí okolo dvoch eúr a zaručene vám urobí brutálnu radosť.


 Pravý fajnšmeker si k sprchovému gélu zaobstará aj ich DOKONALÝ peeling. Nad ich peelingami sa rozplývam už roky, pretože zbožňujem tú dokonalú konzistenciu. Je to dokonalý mix silných cukrových čiastočiek, ktorý sa zmieša s olejom a vytvorí akoby jemnú peničku, ktorá brutálne dobre premasíruje pokožku a odstráni odumreté bunky. Peeling vonia hádam najvýraznejšie, takže ak chcete poriadnu škoricovú nálož, toto je zaručene ono. 


A ak si chcete dopriavať škoricu počas celého dňa tak bez zaváhania siahnite po kréme na ruky. Och! Ten pocit, keď kočíkujem a ruky mi stále voňajú po škorici je na nezaplatenie. Krémik navyše krásne hydratuje, ale nenechá ruky vôbec mastné! Nič iné vám nepoviem ako - dokonalé trio!

Myslím si, že na jeseň vám niečo škoricové NESMIE! chýbať :) a toto je jednoznačne tá najlepšia voľba :)

A čo vy a škorica? Hot or not?

Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
1. novembra 2018, 11:16 delete

Tuto kombinaci miluji, to bude jasná volba k Vánocům :D
Somethingbykate

Reply
avatar
Petra T.
AUTHOR
2. novembra 2018, 19:45 delete

Miluju skořici a tyhle produkty musí být fakt suprové!
MyGoldenMind

Reply
avatar