Predvianočný detox


Aj keď som sa dostala opäť do mojej kozmetickej rutiny (rozumej opäť chodím pravidelne na kozmetiku) maskovanie je stále moja super obľúbená činnosť. Aj keď poväčšine prevládajú super relaxačné plátienkové masky, raz za čas pleť treba poriadne vycucnúť a detoxikovať. A s čím lepšie čistiť pokožku ako s Freeman bahennou maskou. Stále inak platí, že už si jednorázové masky nekupujem, ale verte alebo nie, túto som našla v svojich kozmetických zásobách. A nakoľko som sa cítila pleťovo nejak blah, povedala som si, že teraz je presne čas na poriadnu dávku bahna :) Masku inak zoženiete na Notino, kde stojí čosi cez euro.

Bahenné masky inak fakt zbožňujem a keď sa raz dostanem k mŕtvemu moru budem tam krochkať ako také malé, čierne, spokojné prasiatko :) Podľa mňa fakt dobre odvádzajú svoju robotu a pleť je po nich jemná, hebká a krásne prečistená. Táto maska obsahovala čierne uhlie, bahno a čierny cukor a splnila presne moje maskové predstavy. Vlastne nie, dokonca ich predčila, pretože maska brutálne krásne vonia. Jemne, čisto - až tak krásne wellnesovo. 


Maska má super príjemnú hutnú konzistenciu a fakt dobre sa nanáša. Tak, ako to už býva pri týchto jednorazových Freeman maskách jedna maska kľudne poslúži pre dve osoby. Ja som sa podelila s manželom (proti jeho vôli :) ale už sa teším, keď sa budem o xyz rokov deliť o masky s Améliou :) taký ten babský pampering čas! To nám bude hej! Snáď dovtedy bude Freeman a Notino existovať.Masku som nechala nanesenú 20 minút a za ten čas zo mňa vysala aj to, čo tam hádam nebolo. Efektom mi veľmi pripomínala moju super obľúbenú Neem masku. Pleť ostala krásne prečistená, jemná, hebká a žiarivá. Veľké like, like, like!

Ak teda budete v najbližších dňoch niečo objednávať z Notino tak odporúčam prihodiť :) A isto pozrieť ten ich adventný kalendár, čo vy viete, možno vyjde zrovna zľava na toto. 

A čo vy a maskovanie? Ako často používate masky? S kým sa o ne delíte? Alebo si polovicu odkladáte? 
Previous
Next Post »