Vianočne- nevianočné


Taký môj malý vnútorný negatívny hlas hovorí, že fňuk, už je po nich :( po mojich najsamobľúbenejších dňoch v roku. Ale viete čo? Dajme ho nachvíľu ešte bokom, nech je minimálne do Troch Kráľov ticho :) Takže privítame ten môj pozitívny hlas :) ktorý sa stále teší zo stromčeka, koláčov, vianočnej hudby a fajnových vianočných vôní. A o parádnej vôni to bude aj dnes, pretože, keď som to najmenej čakala objavila som brutálne vianočné kombo. Verte mi, že aj keď Ziaja pomaranč nemôže vyzerať už viac letne :) podľa mňa je to brutal zimná záležitosť.


Nie je to totiž taká tá citrusová pomarančová vôňa na prvú, ale mne tá vôňa skôr pripomína vianočné pomarančové želé. Také to sladučké, oranžové želé, ktoré je pocukrované jemným sladučkým cukrom. Už to cítite? Mňam mňam, že?

Ak by som mala opísať hrubosť peelingu tak by som mu dala 5 :) 10 je veľmi hrubý a 5 je tak niekde v strede. Povedala by som, že možno menej ako v strede. Mne príde veľmi príjemný a dobre sa mi používa na celom tele. Navyše pokožku krásne sladučko prevonia. Čo je celkom nezvyčajné - sprchový gél vonia podľa mňa silnejšie ako peeling. Je to brutálne krásna, sladko/citrusová vôňa, ktorá vás super prebudí a dodá vám super sviatočný pocit.


Naozaj nečakane, veľmi, ale že veľmi príjemná vianočná dvojka :) tak šupito do obchodov alebo Ziaja stánkov, nech si ju ešte užijete!

A čo vy? Ktorým dátumom ,,ukončujete sviatky"?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Jane Hepburn
AUTHOR
29. decembra 2018, 13:23 delete

Vyzerá veľmi dobre! Ja som si nedávno kúpila úplne prvý ziaja produkt - čistiaci gél na tvár a som s ním veľmi veľmi spokojná :D

Reply
avatar
9. januára 2019, 18:30 delete

Ktoryyy? Aj ja mam teraz zrovna, tak ci mame rovnaky?

Reply
avatar