Absolútne nezimná záležitosť


Vitajte späť :) po lenivom zimno/vianočnom nasadení som tu v plnom prúde :) a hneď s recenziou na extra dobrý výrobok, ktorý sa mi ale extra bridí recenzovať teraz. Neviem prečo, ale bronzery a rozjasňovače mi prídu ako strašne letná záležitosť. To hovorí moje neracionálne ja, že preboha je to fakt blbosť teraz recenzovať. Lenže moje racionálne ja ho prebilo, pretože si hovorím, aj tak teraz používam rozjasňovače, tak aký je v tom rozdiel? A vždy sa hodí vedieť o parádnych veciach, takže to tu dnes máte. Jeden z mojich posledných Notino úlovkov.


Ako som spomenula na začiatku rozjasňovače patria medzi moju každodennú rutinu. Ak sa fakt nestíham maľovať tak idem von v jednoduchšom základe - make-up, korektor, púder, matný bronzer, líčka, rozjasňovač a obočie a ak to stíham tak pridám ešte líčenie očí. Z toho vyplýva, že naozaj neprejde deň, aby som si nepomohla s malou a čarovnou lesklou vecičkou. Niekedy začiatkom decembra som na Notine kupovala posledné darčeky a našla som tam paletku I Heart Revolution Mini Chocolate Bronze and Shimmer a čo vám poviem, strašne sa mi páčila. Asi podľa mňa vidíte prečo :) Neskutočne chutné balenie, ktoré vyzerá ako čokoládová tabuľka a v ňom brutálne nádherný rozjasňovač a bronzer.Čo ma prekvapilo, boli dve veci. Prvá bola super pozitívna :) aj napriek tomu, že som čakala, že rozjasňovač bude krásny, brutálne predčil moje očakávania! Wow! Ten lesk je neskutočne nádherný! Už v jednej vrstve dodá pokožke prekrásny lesk, ktorý vydrží od rána do večera! 
Aj napriek tomu, že si bronzer nechávam až na leto - je rovnako žiarivo krásny a ešte navyše aj super pigmentovaný. Takže si dávam vnútorné high five :) dobrá kúpa to bola!

A tá druhá vec :) to je síce uplná blbosť, ale hovoríme si všetko. Paletka nevonia. Fňuk. Neviem, myslela som, že tam dajú nejaký čokoládový nádych ale veru nič. Tak to je jej jediná nevýhoda :) zvážte, ako je to pre vás dôležité. 

Za mňa teda super kúsok, ktorý radím každej bronzerovej maniačke :)

A čo vy? Čo dobrého ste naposledy objavili?
Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
MONNIKA
AUTHOR
8. januára 2019, 22:32 delete Tento komentár bol odstránený autorom.
avatar
MONNIKA
AUTHOR
8. januára 2019, 22:33 delete

Budu si muset taky nějaký nový bronzer opatřit. Můj Essence mám už asi tři roky a dodělávám ho

Reply
avatar
9. januára 2019, 18:36 delete

Monnika - tie Essence sú úplne neminuteľné, súhlasim!

Reply
avatar