Topky do tohto počasiaNeviem ako vy, ale moja pokožka v tomto nádhernom počasí potrebuje hydratácie, čo to dá. Ak podvádzam v mojom hydratačnom rituály pokožka mi to veľmi pekne druhý deň pripomenie exkluzívnym pnutím. Takže radšej nepodvádzam :) Tak nepodvádzajte ani vy :) Okrem lenivosti na to nie je príliš ani dôvod, keďže na výber je tooooľko super výrobkov. Dnes tu mám pre vás dva, a jeden je lepší ako druhý. Preto tu mám vlastne dva, lebo každý týždeň mám radšej ten druhý. 

To, že Dermacol robí super telové mliečka, nie je žiadna novinka. Ale :) dajte mi vedieť, či aj vám sa niekedy žiada jemnejšia, akoby až neutrálna vôňa. Ja mám na poličke vždy dve telové mlieka - jedno super voňavé a vždy jedno neutrálnejšie, jemnejšie. Priznám sa, že v tých jemných doteraz všetko vytláčala celkom zdatne Nivea, ale nejaký ten piatok ju vytlačili tieto dve mliečka z Dermacolu. 


Tento týždeň moje obľúbenejšie :) je Dermacol Karité Body Milk - čo je telové mliečko pre suchú pokožku. Čiže pre mňa! Woup woup! Mliečko má 250ml balenie a pekný sýtocyklámenový obal. Obsahuje maslo karité a panthenol, vďaka ktorému krásne zjemňuje a hydratuje pokožku. Má veľmi jemnú čistú vôňu v ktorej cítiť náznak mandle. Naozaj krásna, jemná, čistá vôňa, ktorá prinesie reálne pokoj na duši po dllllllhom dni plnom plaču. Mliečko je stredne husté ale aj napriek tomu poriadne hydratujúce a krásne premasťujúce. 


Normálnu pokožku poteší akoby ľahšia verzia Urea telové mlieko. Vyzerá veľmi podobne, akurát má biely obal (tiež 250ml). Mliečko je určené pre všetky typy pokožky - čo teda znamená, že aj pre suchú - ale ak máte suchú pokožku radšej by som siahla po tej ružovej verzii. Ak však máte normálnu pokožku toto je váš víťaz :) Mliečko sa totiž brutálne rýchlo vstrebáva, krásne hydratuje a môže sa popýšiť absolútne neutrálnou vôňou. Vonia (samozrejme), ale veľmi jemnučko, čistučko.

Podľa mňa sú obe super mliečka do rodiny. Pre muža, pre ženu - tým, že voňajú jemne, čisto a neutrálne potešia každého. Stoja okolo 6 € a ak vás zaujali radím pozrieť rovno Dermacol web (klik) pretože tam teraz prebiehajú brutal výpredaje. Tak nech nie som jediná, koho peňaženka pred výplatou zaplače :) 

A čo vy? Reaguje vaša pokožka na túto zimu alebo pekne poslúcha? Už ste nakupovali vo výpredajoch? Čo dobré ste si ulovili?

Previous
Next Post »

3 komentárov

Pre písanie komentárov
MONNIKA
AUTHOR
10. januára 2019, 20:40 delete Tento komentár bol odstránený autorom.
avatar
MONNIKA
AUTHOR
10. januára 2019, 20:41 delete

Jé, no parádní fotky! Taky bych fotila venku, kdybych nebyla líná

Reply
avatar
22. januára 2019, 20:02 delete

Moni dakujem! Ono sa to uplne ziadalo do toho snehu : )

Reply
avatar