STOP stereotypom!


Toto bude veľmi, ale veľmi rýchla recenzia. Pretože sa mi ťažko píše na micelárnu vodu, ktorá je super niečo iné, ako je fakt super, je to lacný drogériový výrobok a určite choďte do toho a vyskúšajte. 
Je inak fakt parádne ako to majú niektoré značky vymyslené. Napríklad taká Bioderma. V skoro každých mojich spotrebovaných môžete vidieť, že som minula pol-litrovku ich červenej Sensibio micelárky. Ale prečo preboha? Prečo vždy keď vidím akciu jedna plus jedna si kúpim 4 kusy a vyhodím 40 € za micelárky. Prečo proste nejdem do drogérie a nekúpim si zase túto Niveu, ktorá urobí ale že presne tú istú robotu. Dám si ju na vatový tampónik, jemne priložím na oči a voilá! Make-up je pekne precízne odlíčený, oči neštípu a môžem sa pohnúť so svojim večerom. 
Navyše, povedzme si pravdu - to čierne balenie je fakt brutálne pekné a naozaj dobre sa na neho na poličke pozerá.

Takže zahajujem hnutie :) stop našej lenivosti, stop tomu, čomu sme naučené a skúšajme viac a nemíňajme zbytočne viac peňazí! To nie je hnutie proti Bioderme :) také príklady sa dajú nájsť kade tade (ako napríklad ja som včera večer kupovala v jedných potravinách raz tak drahé cestoviny, ktoré by inde stáli, no logicky raz tak menej :)
Takže ak hľadáte super micelárku, ktorú zoženiete v každej drogérke (inak 400ml do 7 €) tak hľadajte čiernu :)

A čo vy a stereotypné nakupovanie? Máte nejaké také výrobky?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
MONNIKA
AUTHOR
19. januára 2019, 21:56 delete

Měla jsem ten odličovač očí z této řady a ten mi opravdu sedl.

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
19. januára 2019, 22:45 delete

Jop, mala som a je výborná :)

Reply
avatar