Červená uniforma


Neviem, či som vám hovorila :) ale minulý rok sme mali veľmi cute Valentín :) Bola som cca v treťom mesiaci tehotenstva a začalo sa u mňa obdobie komplikovaného jedla. V zásade som nemala na nič chuť a ak som náhodou na niečo chuť mala kým som sa k tomu jedlu dostala, tak ma chuť prešla. Ako také malé výmyselné dieťa. Každopádne manžel mal naplánovaný nejaký super večer a ja som bola uťahaná z roboty a keby bolo na mne, išla by som si domov ľahnúť a spať. Ako som si sadla do auta zistila som, že ideme do kina (super) a tuším sme mali ísť do nejakej ázijskej reštiky. Mne sa panenky pretočili :) a v tom momente som dostala nenormálnu chuť na Kotbullar a aj keď je Ikea to najmenej romantické miesto na svete, my sme našu Valentínsku večeru strávili tam. A bolo to úplne super! Skoro nikto tam výnimočne nebol, ja som sa poriadne a k spokojnosti najedla a potom sme zmeškali kino :D ale to je už iný príbeh. Ježiš pointu som zabudla! Že mne sa k Valentínskej večery strašne hodí mať červený rúž! A že som nemala minulý rok príležitosť odsledovať, či to tak majú všetci, tak sa tento rok polepším! Manžel vymýšľa zase kam ideme :) a ja budem sledovať, či budeme všetky uniformne červené!


Ak hľadáte ale že parádny červený rúž! Tak mám! A je tak parádny, že ma pred dvoma týždňami zastavila jedna slečna v Auparku a opýtala sa ma, čo mám na perách! Potešilo :) 
Dermacol pred nedávnom pridal k svojim rúžom novinku Magnetique Lipstick a verte mi, jeden si zaslúžite mať doma. Na výber je 17 krásnych odtieňov - a podľa mňa si z nich zaručene vyberie každý. Či už hľadáte nudes, červenú alebo super výrazné farby všetko je tam. Rúže majú krásne (inak podľa mňa úplne Valentínske balenie) červeno- strieborné balenie. Toto balenie sa mi inak asi páči najviac spomedzi Dermacol rúžov. Rúž veľmi ľahko nájdete v kabelke (tá červená úplne svieti) a tá červená je fakt pekné spestrenie pri záplave čiernych obalov. 


Po dlhej dobe to nie je žiadny matný kúsok ale super hydratačný a krásne lesklý rúž. Lesklosti pomáha zloženie, v ktorom nájdete napríklad vitamín E a ochranné oleje, ktorých cieľom je zaručiť hydratáciu. Vo výsledku máte pery, ktoré vyzerajú reálne šťavnato a sú navyše aj hydratované. 


Ja som dostala tri odtiene zvrchu 03, 15 a 11. Na fotkách mám na perách číslo 11.Takže ak hľadáte nejaký fakt pekný červený rúž toto môže byť práve ono! A aby ste nemuseli mať výčitky, že si kupujete ďalší rúž od zajtra do 15.2 bude prebiehať akcia 50% zľava na všetky rúže! Uznajte, to už nie je o čom :)

A čo vy a Valentín? Aký máte program?
Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
14. februára 2019, 7:48 delete

Mám síce pocit, že červené rúže mi celkovo nesedia, ale tieto vyzerajú super :) Valentín oslávim ako single lady s nejakou dobrou čokoládou a seriálom :D :)
What A Fancy World

Reply
avatar