Video: celodenné testovanie Max Factor Radiant Lift make-upu

Testovanie Max Factor make-up z Notino.sk

Celodenné testovania make-upov sú videá, ktoré točím asi najradšej :) Vždy sa teším, kedy konečne vyskúšam make-up, ktorý som si kúpila a pre účely takýchto videí stojí niekedy aj mesiac na poličke. Viete koľko to chce odhodlávania a uriekania si? Predstavte si, že máte nejaký tutti frutti make-up, ktorý úúúúplne, že chcete používať, ale na druhú stranu vám to príde ako super námet na video, tak musíte čakať :) Ale nevadí! Na dobré sa oplatí čakať :) A tak tu máme dnes celodenné testovanie Max Factor Radiant Lift make-upu. Úlohou tohto make-upu je celodenná výdrž a krásne rozžiarenie pokožky a ak chcete vidieť ako sa popasoval s viac ako 12 hodinovým testovaním, stačí vám kliknúť na dnešné video.


Ak sa vám na video nechce klikať :) tak looong story short v dnešnom článku. Čo je asi najdôležitejšie vedieť, je, že ak ste svetlé tipy ako ja, neskutočne dobre vám padne odtieň 40 Light Ivory. Mne tento odtieň sadol úplne dokonalo. Popravde, sama by som si ho lepšie nenamiešala :)

Max Factor Radiant Lift make-up Notino.sk

Max Factor Radiant Lift Long Lasting Radiance z Notino.sk

Čo ma na make-upe prekvapilo asi najviac bolo, aké mal vysoké krytie. Vo všeobecnosti mi príde, že drogériové make-upy celkom bojujú s poskytnutím vysokého krytia, ale to určite nie je prípad tohto Max Factoru. Krytie je vážne brutálne a make-up vydržal na pokožke krásny viac ako 12 hodín. Fotky sú vždy najlepší dôkaz :) 

Pokožka pred nanesením make-up Max Factor z Notino.sk

Pokožka po nanesení make-up z Notino.sk

Okrem krytia make-up zanechal na pokožke aj naozaj krásny lesk a nechal ju pekne žiarivú. Výdrž viac ako 12 hodín vám ukazujem vo videu ale potvrdzujem aj tu :) A to všetko za 7€ na Notino. Čo dodať viac? Ak hľadáte silne krycí make-up s ružovým podtónom, toto je veru víťaz na plnej čiare.

A čo vy a make-upy? Silno krycie? Stredne? Silné? Ktorá je vaša obľúbená značka?

Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
18. februára 2019, 11:57 delete

Make-up vypadá pěkně a je super, že má i výdrž. Akorát na mně všechny makeupy od Max Factor hrozně oxidujou. :/ Používám od Catrice s kapátkem a jsem spokojená. )

Šárka

Reply
avatar
10. marca 2019, 20:14 delete

Sarka - vazne? To si ma strasne prekvapila. Mne oxidoval jeden rimmel inak nastastie nikdy nic.

Reply
avatar