Veľmi, veľmi príjemný čistiaci gél


Ak vo mne niečo nezanecháva príliš veľa emócii sú to čistiace gély :) neberte to v zlom, mám ich rada a používam ich pravidelne, ale nenašla som si v nich toľko lásky ako mám napríklad k peelingom :) Čistiaci gél pre mňa musí robiť len jednu vec - musím mať po ňom pocit, že mám fakt dobre očistenú pokožku a nemôžem cítiť náznaky akéhokoľvek mazu alebo predchádzajúceho make-upu.
Aj napriek tomu, že si z času na čas kúpim Biodermu alebo Vichy, zcela úprimne vám poviem, že sú to v 90% času vyhodené peniaze a rovnaký efekt urobí aj veľmi veľa lacnejšej kozmetiky. Môj najsamobľúbenejší čistiaci gél je jednoznačne Ziaja Manuka, ale nakoľko by bolo fakt blbé dokola vám o ňom písať recenzie, vyšla som z mojej komfortnej Ziaja zóny a vyskúšala som Ziaja  Med Antibakteriálny čistiaci gél.

Gél má pomerne veľké 200ml balenie a stojí pod 5 €, takže isto chápete moje nadšenie :) k tomu má ešte aj super pumpičku a celkom pekné balenie, takže po vizuálnej stránke všetko super. A ono to nebude znieť šokujúco, ale super nie je len po vizuálnej stránke ale celkovo. Gél je bez parfumácie a zafarbenia takže vo výsledku máte číry neparfumovaný gél, ktorý šetrne prečistí vašu pokožku bez zbytočného zaťaženia. Medzi iným obsahuje aj proteínovo-zinkový komplex a  provitamín B5, takže je ideálny pre zmiešanú a mastnú pokožku. 

Jedna pumpička a čaká vás krásne hladká, čistá a jemná pokožka. A teraz výsledný ortieľ :) Ak máte radi tú tea tree vôňu tak by som išla radšej do mojej milovanej Manuky. Ak máte radi neparfumované výrobky, tak toto je váš víťaz.

A za ušetrených 10 € oproti Bioderme vezmite frajera na Starbucks :) Ak po ceste nemáte žiadny Ziaja obchodík (tak mi vás je trochu ľúto) ale určite si pozrite ich premakaný eshop:tu :)

A čo vy? S vôňou, či bez?

Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
2. marca 2019, 13:25 delete

Dakujem,dnes pojdem kupiť!:)

Reply
avatar