Bourjois La Laque Gel


Stále nie som úplne presvedčená o tom, či som si mala alebo nemala dať umelé nechty. Vážne neznášam, keď mám olúpaný lak a nebudem vám klamať, niekedy sa mi to teraz stane..Na druhú stranu - toľko krásnych lakov v ponuke! Ako moje posledné úlovky z https://www.parfemy-elnino.sk/ ! Spĺňajú všetko, čo od lakov očakávam!
1, krásne farby
2, dobrá výdrž
3, super cena

Čo znamená čo? Recenziu!

Bourjois je asi jediná (drogériová) značka, v ktorej mám veeeľa vecí na skúšanie. Voči make-upom som mala dlhú dobu predsudky (už nemám), tiene mi prídu zbytočne drahšie a popravde nie až tak zaujímavé, ale! lesky, laky, rúže, telovka, líčka a riasenky - tu vidím svoje medzery. A ešte aj make-upy :) veď som skúšala len jeden. Niekedy dva týždne pred Valentínom som v akcii videla La Laque Gel duo (farebný lak a nadlak) a povedala som si, že toto musím skúsiť.


Asi chápete prečo :) pretože to bola ideálna valentínska farba a ja som nemohla odolať. Lak má prekrásnu bordovú farbu, ktorá je presne v odtieni mojej najobľúbenejšej červenej. Je to taká tá vamp, ale mierne elegantná červená, ktorú môžete nosiť jar, leto, jeseň, zima. Lak má veľmi príjemný široký štetec a dobre sa nanáša. Dve rýchle vrstvy farebného laku a ste vybavené. Na to jednu vrstvu priehľadného gélu a zaručujem vám, že aspoň 5 dní máte pekné nechty. A to hovorí niekto, kto si teraz umýva ruky xyz-krát. Ozaj bordová sa volá Cherry D Amour.

Okrem nádhernej bordovej mi pribudol aj krásny cyklámenový v odtieni Fuchsiao Bella. Nakoľko bolo posledné týždne fakt teplo, povedala som si, že môžem privolať jar aj lakom na nechty. A tak hrdo na rukách nosím túto cyklámenovú krásku! Ja tieto ružové laky môžem! Je krásny, jarný, veselý a vždy, keď sa na neho pozriem, robí mi dobrú náladu.Takže už asi chápete, že by som nemohla byť mesiac alebo aj tri týždne s jedným lakom! Čo by ma potom tešilo? Ak náhodou hľadáte nejaký pekný nadčasový lak, alebo jarno/letnú vychytávku viete kde hľadať :)

A čo vy? Aký lak máte dnes na nechtoch? Koľko dní vám priemerne vydrží?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Petra T.
AUTHOR
26. februára 2019, 13:55 delete

Krásné barvičky :) Já mám momentálně takovou růžovou a většinou mi hezký vydrží tak 5 dní :)
MyGoldenMind

Reply
avatar
Martina
AUTHOR
26. februára 2019, 20:36 delete

Krásné odstíny. Momentálně mám na nehtech takovou oranžovo červenou barvu a taky mi lak vydrží v pěkném stavu 5 dní. :-)
Povídání nejen o kosmetice

Reply
avatar
26. februára 2019, 20:47 delete

Tak tie farbičky sú krásne! :-) ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
10. marca 2019, 20:12 delete

Baby dakujem za krasne komentare!

Reply
avatar