Ten pocit, keď objavíte Ameriku, ktorá bola už objavená

Farba na obočie Camaleo z Notino.sk

Nehovorím, že som kozmetický majster sveta, ale niekedy viem prekvapiť samú seba, keď zistím, aký som amatér. Ako pred cca mesiacom, keď sa mi doslova zmenil život. Zľahčil teda ešte aj - a to dosť výrazne. Ak viete ako vyzerám :) tak viete, že moje obočie je vcelku veľké a husté. Ak by som si s ním aj nič nerobila, asi by sa nič také strašné nedialo a možno by si to ani polovica ľudí nevšimla, ale ja áno. Je podľa mňa brutal rozdiel, či mám obočie ,,dokreslené a stmavené" alebo nie. A neviem, čím to je, ale v poslednej dobe mi nejak nešla ráno karta. A ono je to dosť problém, ak ste obmedzili riasenku a tiene a jediný váš očný make-up tvorí práve pekne a precízne urobené obočko. A ono zrazu raz mi ušla ruka, raz farba, raz množstvo. Každopádne mala som pocit, že každý deň celé zle a namiesto toho, aby som si teda robila rýchlejší make-up som trávila nezmyselný čas obočím. A potom som raz volala s maminou, ktorá sa mi sťažovala, že už dlho nebola na obočí a do mňa úplne vtedy strelilo. OMG. Veď ja si môžem nafarbiť obočie aj doma sama. A šup to na Notino a do vyhľadávača farba na obočie a bolo to. Kúpila som si moju prvú farbu na obočie.

Hovorím a reálne priznávam, že to fakt nie je nič nové. Moja mamina má farby na obočie doma celý život a buď si ho farbí sama, alebo chodí ku kozmetičke, ale tým, že moje obočie je tmavé mi to nikdy nenapadlo. Ono toho fakt nepotrebuje veľa, len jemne dofarbiť a trošičku stmaviť, nech lepšie ladí s mojou farbou vlasov. Po asi 5 minútovom vyberaní som si objednala Delia Cosmetics Cameleo Eybrow Cream Tint. Podľa čoho som vyberala? Úprimne? Podľa recenzií na Notino. Táto farba mala samé dobré a stála okolo 4 € takže keby to bolo zlé, tak asi nebudem plakať. Farba mi došla domov a ja som sa reálne tešila ako malá!

Obsah balenia farby na obočie Camaleo z Notino.skInak aj napriek tomu, že mamina si farbí obočko roky rokúce podľa mňa som na prvýkrát natrafila na lepšiu farbu ako ona za tie roky :) Balenie totiž obsahovalo farbu, činidlo, aplikátor a mištičku. Fakt pekná výbava na domáce farbenie.

Prišiel deň D! Môj manžel mal v očiach nesúhlas (na toto sú profesionálny ľudia, ktorí to robia a nie ty..ehm) ja radosť :) Zmiešala som farbu s činidlom, naniesla, vykorigovala ušnou tyčinkou, počkala 20 minút a zmyla. A výsledok? BRUTAL! Strašne ma mrzí, že moje nadšené ja nenapadlo odfotiť vám predtým a potom, ale ak ste videli moje videá posledné dva týždne alebo Dermacol post - tam všade už mám home made obočie :) Strašne som fakt spokojná! Aj nenamaľovaná vyzerám živšie, malovanie je konečne rýchle a efektívne, ako som si predstavovala a mám radosť z dobrej kúpy a parádneho výsledku.

Manžel uznal, že to vyzerá fakt dobre (a on je veľký detailista) mamina tiež (tá má roky farbiacich skúseností) a ja sa vytešujem každý deň. Čo som z recenzií na túto farbu (a aj iné) pochopila, tak dôležité je, koľko dní vám farba vydrží. Ako píšem tento článok mám ju na obočí druhý týždeň a nebadám, že by niekam išla :) A keď pôjde bude mi to jedno, lebo si ten proces mile rada zopakujem. Už asi navždy takto :) veď je to strašne cool!

A čo vy? Kedy ste takto naposledy objavili niečo dávno objavené? Farbíte si obočie?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Monica Noir
AUTHOR
24. februára 2019, 19:56 delete

Už by sa aj mne patrilo nafarbiť si obočie.. :D Skvelý článok! :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
26. februára 2019, 17:41 delete

Da sa kúpiť aj v drogerke alebo ju majú len na notino? Ďakujem ��

Reply
avatar
10. marca 2019, 20:13 delete

Anonym - mamina si vzdy kupovala v drogerke, takze bez problemov

Reply
avatar