Ale že nenormaaaaalne superTak si o sebe vážne namýšľam, že už ma nemôže prekvapiť príliš veľa vecí. Ježiš, čo sa kozmetiky týka :) napríklad ľudské vlastnosti ma prekvapujú každý deň :) ale to je asi na inú tému :) Každopádne vážne si hovorím, že mám poskúšaných kopec konzistencií, vôní a fakt ma málo čo, prekvapí. A to si predstavte, že pred pár týždňami som teda bola fakt extrémne milo prekvapená. A hľa! s výrobkom zo Slovenskej dielne. A ešte s takým, pri ktorom by ste podľa mňa naozaj nečakali prekvapenie. Alebo hej? Opravte ma, ak sa mýlim, že na Šípkovom peelingu neznie nič tak, že by mohlo nejako prekvapiť. 

Niekedy na jeseň som dostala (za čo naozaj ďakujem) zo stránky https://www.naturlove.sk/ tri veci na testovanie. Príspevok o prírodnom mydle ste si mohli prečítať tu:klik a ostal mi tento šípkový peeling a ešte jedna lakocinka, na ktorú nedám dopustiť hlavne posledné týždne, kedy sa mi nakopilo trochu viacej stresu :) navnadenie zabralo? Dúfam, že hej :) nebojte recenzia bude! 


No a späť k peelingu :) Vybrala som si tento šípkový peeling pre problematickú pleť, pretože v čase vyberania som bola v strede môjho aktuálneho peelingu, čo znamenalo, že som potrebovala nový. Naviu ako značku zbožňujem a rovnako výrobky zo šípky, takže toto nemohol byť krok vedľa. Podľa popisku ide o jemný peeling, takže šupito testovať. 

Čo ma prekvapilo ako prvé bola farba. Čierna. Aké dekadentné :) Ale to zase nie je také šokantné, že by som kvôli tomu urobila taký napínavý úvod do začiatku článku. Konzistencia peelingu je ako taký jemný piesok. Ale v čiernom, takže taká jemná hlinka. Peeling je suchý, takže sa nanáša na vlhkú tvár. Jemnými, krúživými pohybmi pekne premasírujete a potom jemne zmyjete. 


Čakáte na ten šok? Ako peeling umývate a zmyjete - pleť je mastná. Ako keby ste si na ňu dali olej. Pre mňa suchokožca je to super, pretože samotné peelingovanie je ,,záťaž" takže takto sa pokožka aspoň pekne hydratuje. Ale pozor! Potom do troch minút tá ,,mastnosť" odíde a ostane super jemná a brutálne vláčka pokožka! Takže už chápete z čoho som tak nadšená?
Vypeelingovaná a čistá pokožka -- potom krásne premastená pokožka --a nakoniec jemná a hladká pokožka! Like like like!

Za mňa určite jeden z naj peelingov a ak máte radi kvalitné zloženia a lokálne značky, tak viete, čo hľadať :)

A čo vy? Aký výrobok vás prekvapil naposledy?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
24. februára 2019, 20:46 delete

Tento som dávala na Vianoce pred 2 rokmi a mal úspech :)

Reply
avatar
10. marca 2019, 20:13 delete

Zuzanka - takze oldie but goodie!

Reply
avatar