Videli ste? Skúšali ste?


Toľko vychytávok som v poslednej dobe objavila. Kopec vecí, ak sa ponáhľate, nemáte čas, alebo povedzme si pravdu, nemáte chuť. Lebo aj to sa niekedy stane, že hocičo je zaujímavejšie (a dôležitejšie) ako maľovanie sa. 
No a jednou z tých vychytávok sú tieto nové Labella. Pretože parádne hydratujú, premasťujú a ešte majú aj reálne farbu, vďaka ktorej máte aj nemáte na perách rúž. Pred rokom by som vám prisahala, že sa nevrátim na základnú školu, kedy sme hádam všetky fičali na čerešňovom Labelle, vďaka ktorému sme mali červené pery (to bola diera v zákone :) lebo červenú urobil balzam na pery a nie rúž, takže to sme mohli :) a voilá! Teraz nosím v kočíku so sebou aj červené, aj fialové, aj ružové Labello a užívam si ho do sýtosti.
Ono je to vlastne ako Clinique Chubby Stick, akurát to stojí xyz-krát menej a podľa mňa to ešte aj lepšie hydratuje. Nanesiete na pery bez potreby zrkadla urobíte také to obligátne cmuk s perami a je to :) zrazu majú pery šťavu, lesk a hydratáciu!

Inak ešte jedna výhoda :) nelepí pery, takže aj keď vonku fúka a vy nemáte po roke gumičku nemusíte sa báť, že sa z vašich vlasov stane jeden zlepenec :)

A čo vy a nové Labellá? Hot or not?
Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
7. februára 2019, 19:44 delete

Mna laka to ruzove, ale v obchodoch som ich zatial nevidela a online nakupy su zatial v nedohladne, musim nazbierat viac nevyhnutnych veci na objednavku :D

Reply
avatar