Bojujete s chrípkou?

 Tak ako každý rok ani mňa neminula taká tá asi klasická jesenná chrípka. V škole všetci kašlú, kýchajú a potom možnosť nič nechytiť je asi taká veľká ako stretnúť pri vynášaní smetí Beyoncé. Každopádne, aj keď som malú virozu chytila v podstate to bolo len smrkanie, trochu zakašlanie a koniec. Už pár rokov mám celkom šťastie na dobré zdravie a preto mi nedá nespomenúť mojich dvoch pomocníkov, ktorým za to podľa mňa vďačím.


Každý rok si preventívne v polovici septembra nasadím buď Echinaceu alebo Cetebe Immunity Plus. Tento rok som to zanedbala a tu to mám- dostala som po mnohých rokoch nejakú virozu. Každopádne,  mne tieto tabletky na podporu imunity veľmi pomáhajú a za niekoľko rokov sa mi naozaj osvedčili. Odporúčam brať ich niekedy na jeseň, ako zosilnená podpora Vašej imunity. Cena je okolo 3,5e za 30kapsulí. 


O hlive ústricovej som už písala viacero príspevkov a stále moje nadšenie týmto prírodným preparátom platí. Za posledných asi päť rokov fungujem tak, že si kúpim toto 60ks balenie 2x za rok a dám si vlastne také dve posilňujúce kúry. Hliva mi pomáha na zvýšený cholesterov, problémy s pleťou, lepší spánok, zlepšuje imunitu... Cena sa pohybuje okolo 8eur za 60ks,čo je naozaj super. Je to prírodný preparát, takže nezaťažuje orgány. Ja naozaj pociťujem pri používaní hlivy zlepšenie a vrelo ju odporúčam.

A čo Vy? Chytajú Vás chrípky? Už ste si tohtoročnú ,,odžili"? Používate nejaké vitamíny? Dajte mi vedieť a nezabudnite sa zapojiť do mojej giveaway tu : http://www.biancaprincipessa.blogspot.sk/2012/10/prva-giveaway.html
Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
tuttobene
AUTHOR
18. októbra 2012, 8:56 delete

Hlíva je dobrá. Dětem ji dávám v imunoglukanu a zdá se, že nějaký efekt to přece jen má. Jinak poukd na mě něco leze, nejlepe mi funguje udělat si zázvorový čaj z čerstvého zázvoru s citronem a medem :)

Reply
avatar
Lucy ♔
AUTHOR
18. októbra 2012, 17:07 delete

já jakmile zvětřím nějaký náběh na chřipku tak použiju Trigrip, ten je proti příznakům chřipky a nachlazení, mně vážně pomáhá

Reply
avatar
18. októbra 2012, 21:28 delete

jj ten je super ten pomáha :)

Reply
avatar
18. októbra 2012, 21:29 delete

Ano súhlasím! Ja navyše zázvor zbožňujem čiže si ho rada doprajem pomerne často :)

Reply
avatar
18. októbra 2012, 23:57 delete

hliva je klasika, na ktorej "ujíždim" už asi tretiu sezónu aj ja... mohla by ešte aj u mňa začať účinkovať aj na zlepšenie pleti a to by som ju už vynášal úplne do nebies! :)))

Reply
avatar
Markétka
AUTHOR
19. októbra 2012, 18:25 delete

Já jsem marod, nebo jak se u Vás říká chorá, velmi často... ať už je léto nebo zima, ale nejčastějí v podzimním čase... mám také doma tabletky na imunitu...
S tou školou máš pravdu, jak někdo začne kýchat, pšíkat, smrkat, tak jsem hned nemocná, všechno chytnu a pak ještě týden ne-li déle to musím vypotit, bohužel si nemohu dovolit nechodit do školy, takže pak chodím i já do školy s horečkou a jsem ráda, že jsem ráda... ale když jsem byla naposledy opravdu nemocná, byla jsem doma měsíc a mohu říci, že horečka, posmrkávání a kašel, který trvá pár dníjsou o proti tomu nic...
Nech Ti zdraví dobře slouží :)

Reply
avatar
Vanesa
AUTHOR
19. októbra 2012, 21:05 delete

Jé, díky za tip, já s mou slabou imunitou tento typ článku cením :)

Reply
avatar
19. októbra 2012, 23:09 delete

budem moc rada ak to pomôže :)

Reply
avatar
19. októbra 2012, 23:13 delete

to ti teda verím, taká klasická nádcha je oproti mesačnej chorobe nič :( to už musí byť inak vážne keď máš j tabletky na imunitu - tie u nás na Slovensku moc nechcú predpisovať neviem prečo..Inak určite by som porozmýšlala o tej hlive, už len preto, že je dobré dať trochu organizmus dokopy aj z tej prírodnej stránky kedˇberieš tak často lieky. Či už formou takto vitamínov, alebo ak ti hríbiky nevadia tak v nejakom jedle :)

Reply
avatar
19. októbra 2012, 23:15 delete

Patrik ABSOLUTNE SUHLASIM :) ja som sa teraz dala na jeden pletovy experiment, tak uvidim napisem potom o tom. Primarne vsak hlivu objavila davno moja mamina a jednym z dovodov u mna mala byt ta plet, to ze sa potom pridruzilo este milion dalsich je sice smutna nahoda, ale vdaka bohu ze na vacsinu veci zabera..sice ono teraz rozmyslam nad tym, ze mozno keby som ju nebrala aj ta plet by bola horsia :D mozno sa proste musim zmierit stym, ze dokonala nikdy nebude..

Reply
avatar