Nápad na vianočný darček!Rozmýšlali  ste už nad tým, že o chvíľu sú Vianoce? Ja som síce typ človeka, čo má darčeky nakúpené rok dopredu, ale pre tie z Vás, ktoré náhodou už začali rozmýšľať čo kúpiť maminám, sestrám babičkám mám jeden tip. Práve tento týždeň Bioderma zahájila kampaň na promo nového produktu Matriciane, čo je prvý revolučný anti-aging set  o ktorom sa dozviete na stránke www.matriciane.sk . Na túto stránku sa oplatí ísť z dvoch dôvodov : 1, pri zaregistrovaní poštou dostanete Matrix beauty sed zdarma a 2, bude sa losovať o hodnotné ceny pričom prvé miesto je kozmetický zákrok podľa vlastného výberu v hodnote 1000eur! Na stránke sa môžete poradiť s dermatológmi a inými odborníkmi.Sada Matriciane obsahuje tri krémiky a jedno sérum. Prvý z nich je Matriciane Multi- défense, ktorý je určený najmä pre ženy 25+, ktoré žijú v meste a ich pokožka je namáhaná vonkajšími vplyvmi z prostredia – doprava, smog, vysušujúca klíma atď.. Matriciane vytvára akoby ochranný štít na pokožke a chráni ju pred spomenutými nepriaznivými vplyvmi. Pokožku detoxikuje a navracia jej vitalitu.
Druhý je Matriciane Rides, ktorý je určený pre čosi staršie ženy 35+. Sú to ženy, ktoré už majú viditeľné vrásky a o čosi ochabnutejšiu pokožku. Krém vypĺňa vrásky, ryhy, prinavracia pleti vitalitu. Je určený pre všetky typi pleti aj tie citlivé.
Tretím je Matriciane Fermeté, ktorý iste poteší ženy, ktoré majú 45+. Je to už naozaj veľmi výživný krémik, ktorý je ideálny pre zrelú ženu. Napráva zvädnuté kontúry, ktoré sa vplyvom veku vytvoria vyhladzuje aj tie naozaj silnejšie vrásky a taktiež je ideálny aj pre citlivú pleť.

Posledným výrobkom z tohto radu je Matriciane sérum  a ako sa hovorí to najlepšie nakoniec. Sérum je ideálne pre všetky vekové skupiny, obnovuje pevnosť a pružnosť pleti a zároveň pleť rozjasňuje. Ideálne použitie je spolu s ostatnými výrobkami, lebo zaručí ich predlžený účinok ako aj zväčšenie daného efektu. Používa sa buď pred samotným krémom alebo na noc.Dúfam, že som Vám poradila a nájdete nejaký dobrý darček a ak nie, určite sa nezabudnite registrovať aby ste sami mohli doma vyskúšať aspoň na vzorkách čaro Matrix setu!

Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
16. októbra 2012, 5:02 delete

Cool!
I'm your newest follower!
If you have time, I'd love to hear your opinion about my style blog... It is not new, actually it has 2 years, but it is always great to listen new thoughts from trendy people like you!
xx
M.

Reply
avatar
Johana
AUTHOR
16. októbra 2012, 7:15 delete

Super nápad! Bioderma je skvělá značka.. kamarádka má plěťovou vodu a je nadevše spokojená))

Reply
avatar
Martina ^^
AUTHOR
16. októbra 2012, 18:16 delete

taky už sem začala přemýšlet nad dárky, a mamce nejspíš koupím Biodermu pleťovou vodu))

Reply
avatar
16. októbra 2012, 20:12 delete

to sa určite poteší! Moja ju zbožňuje!

Reply
avatar
16. októbra 2012, 20:12 delete

súhlasím, ja mám doma momentálne obe a sú veľmi kvalitné!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
12. júna 2013, 22:37 delete

all the time i used to read smaller posts that as well
clear their motive, and that is also happening with this article which I am reading at this time.


Review my blog :: Revitalize Skin Care

Reply
avatar