Lacné + voňavé = Charlie WhiteMám strašne rada keď objavím niečo, čo je dobré a lacné. Lacné parfemy mi urobia obzvlášť veľkú radosť. Voňavky si kupujem pomerne často a veľmi rada pri nich experimentujem. Musím si trikrát zaklopať na drevo ale ešte nikdy sa mi nestalo, že by som si kúpila niečo čo by mi nevoňalo a to si veľmi často kupujem parfémy na slepo. Prečítam si popis, recenzie pozriem si zloženie a ak vôňa stojí do 12 eúr skúsim.  Takto som si naposledy zaexperimentovala s kúpou verím, že pre mnohých z Vás notoricky známej Charlie White. Keď som si voňavku doniesla domov mamina mi povedala, že ona si ju zvykla kupovať keď bola mladá v Tuzexe, čiže táto vôňa má už nejaký ten rok za sebou. Keď k tomu pridám, že sa stále dobre kupuje asi na nej niečo bude.Výrobca tejto vône je značka Revlon, ktorá sa mne osobne spája skôr s kozmetikou, ktorú na Slovensku z nejakého pre mňa nepochopiteľného dôvodu nemáme. Každopádne ich voňavky našťastie dostupné sú a je ich dokonca veľký výber. Ja som hľadala nejakú ľahkú, príjemnú na jar, s neprečačkaným flakónom, ktorý keď si dám do kabelky neodtrhne mi rameno.
Voňavka dorazila je poriadne odskúšaná a ja Vám teraz môžem napísať svoje dojmy. V prvom rade by som povedala, že úplne splnila moje očakávania. Je to skôr jemná, čistá trochu ovocná vôňa, ktorá určite nemôže nikomu prekážať. Je úplne ideálna na jar a na leto. Čo sa týka výdrže ja si ju každé ¾ hodiny prestriekam. Nehovorím, že je to nutnosť ale ja mám potom pocit, ako keby začala ubúdať a ja okolo seba rada cítim peknú vôňu. Jej cena je neskutočne nízka +- 8 eúr za 100ml je neskutočne priaznivé.
 Moje očakávania splnil aj flakón, ktorý je naozaj veľmi jednoduchý. Sklenené balenie pripomínajúce mi kolínsku (naozaj neviem prečo), s jednoduchým nápisom.  Fľaška nie je úplne najľahšia, je z dosť hrubého skla, ale stále ľahšie ako Miss Cherie od Diora.

V konečnom dôsledku ja som veľmi spokojná. Je to vôňa ideálna na denné nosenie a ak máte radi jemné, možno trochu citrusovo ovocné vône stojí to za risk. Ak by Vám aj nevoňala vôňa je originál balená bez celofana, tak môžete niekomu na sviatok posunúť ďalej. Vôňa má celkom príjemnú výdrž a za tú cenu jej nie je čo vyčítať. Okrem tejto Charlie White existujú ešte ďalšie druhy – ktoré mi prišli podľa popisu mierne výraznejšie.

Ja  osobne som sa opäť presvedčila, že riskovať sa oplatí a čoskoro si možno objednám nejakú ďalšiu. A čo Vy? Ako kupujete vône? Riskujete alebo idete na istotu? Kúpili ste si už niekedy parfum na slepo?  A ozaj poznáte voňavky Revlon?
Teším sa na Vaše komentáre!


Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Violets
AUTHOR
27. apríla 2013, 8:09 delete

na tuhle vůni si vzpomínám, měla jsem ji na střední, buď to bylo Charlie white nebo silver, už si nevzpomínám. teda, ale v té době to nebyla žádná levná vůně :D

Reply
avatar
27. apríla 2013, 11:06 delete

:) teraz našťastie je :) kiež by aj Dior išiel tak dole s cenami :))

Reply
avatar
Storm
AUTHOR
27. apríla 2013, 12:03 delete

Musím se přiznat, že tuhle vůni neznám ;) Ale nevypadá špatně. Momentálně mám voňavek hrozně moc, ale až mi dojde, možná zkusím něco nového ;)

Reply
avatar
27. apríla 2013, 13:51 delete

veľa ľudí ju podľa mňa nepozná :) ale je naozaj super!

Reply
avatar
Swea Wialt
AUTHOR
27. apríla 2013, 18:28 delete

Mamka ji taky dříve používala a když na ni natrefila v drogerii, hned jsi ji koupila. Teď ji používáme obě dvě, protože je vážně úžasná :). Za mě taky doporučení.

Reply
avatar
27. apríla 2013, 23:36 delete

Jeej u Vás sa dá kúpiť aj v drogérii? To je super, aspoň môžete ovoňať :)

Reply
avatar
Lilliana
AUTHOR
28. apríla 2013, 2:03 delete

Vôbec ju nepoznám, ale dobre vedieť :)

Reply
avatar
28. apríla 2013, 19:47 delete

určite keď ju niekde uvidíš ovoňaj :)

Reply
avatar
natalylobik
AUTHOR
28. apríla 2013, 21:01 delete

vôbec nepoznám voňavky Revlom, kedysi dávno dávno mi krstná z ameriky priniesla Revlom lak a tiene a mám ich doteraz :) takže ej to pre mňa taká nostalgická značka :)

Reply
avatar
29. apríla 2013, 9:38 delete

Ja mám doma tiež jeden lak z UK a ten je neskutočný :) škoda, že nie je tá dekoratívka aj u nás!

Reply
avatar