Prírodný týždeň: Miss prírodných výrobkov
Treba uznať, že tento výrobok je jednoznačne Miss prírodného týždňa. Nie, žeby tieto výrobky nevyzerali pekne, ale no povedzme si pravdu, pri prírodných produktoch idú niekedy obaly na úkor kvality. To je však v poriadku, radšej budem mať väčší podiel prírodných látok ako super blyšťavý obal. Soaphoria však stavila na osvedčenú kartu a všetky výrobky balí do krásnych sklenených akoby zaváraninových fľaší, ktoré nenechajú srdce žiadnej ženy chladné.

V prvom rade sklo- to je pre mňa známkou luxusného výrobku a kvality, pretože si môžem byť istá, že kým výrobok trčal niekde na sklade nepražilo na neho slnko a čiastočky nekvalitného plastu sa nedostávali do produktu. V druhom rade, všimnite si detail tej peknej mašličky, ktorá tomu dodáva podľa mňa taký hand-made nádych a mne sa neskutočne páči. Na koniec spomeniem už len prekrásny výber, úžasné vône a dokonalé zloženie. Isto si pamätáte moje nadšenie zo Soaphoria peelingu ( ktoré tu je stále, najradšej by som vyskúšala aj všetky ostatné, ale no krotím sa) a tento krát som vyskúšala ich telové suflé. Už len ten názov vo mne vzbudil záujem a proste musela som ho mať.


Telové suflé vyzerá neskutočne malo aj napriek tomu, že má 150ml. Vyzerá to ako nejaké baby balenie krému, ale nenechajte sa zmiasť, produkt je tam poriadne natlačený a je ho tam fakt dosť. Ja som si vybrala vôňu Ovocný sad, pretože stále síce podvedome siaham po čokoládových výrobkoch ale rada by som už prešla na ovocné verzie. Suflé má krásnu ružovkastú farbu a neskutočne vonia. Na prvé ovoňanie vonia ako lesné ovocie. Necítite nijaké špecifické ovocie skôr zmes. Keď sa však natrete podľa mňa ovocie prestanete úplne cítiť a suflé vonia ako narcisy s tulipánmi. Vážne neskutočne výrazná vôňa kvetov, ktorá je úplne výnimočná a vonia neskutočne dlho.


Konzistenia krému je pomerne zvláštna. So suflé nemá síce podľa mňa spoločné nič, skôr by som povedala že na pohľad vyzerá ako nejaká do tuha našľahaná pena. Ale zdanie klame, pretože keď sa krému chytíte je pomerne tuhý a pripomína nejaké tuhšie maslo (napr. bambucké). Používať ho teda treba akoby najprv trením prstov (čím zohrejete povrch a pôjde Vám vybrať ľahšie), keď si produkt nanesiete do rúk tak ho odporúčam rozotrieť v dlaniach a až tak nanášať na telo. Jednoducho si tak natriete celé telo a neminiete veľa produktu. Suflé je veľmi mastné a na tele zasychá asi 8 minút takže odporúčam len pre suchú pleť.  Zaručujem Vám, že Vám prevonia celú kúpeľňu, pyžamo a ešte aj celú posteľ, lebo tá vôňa je neskutočná. Pre tých, čo sa im horšie spí určite odporúčam levanduľovú vôňu, tá Vás uspí ako bábätko. Používanie tohto suflé je zážitok od prvého pohľadu po jeho vôňu. Je to naozaj netradičný výrobok, ktorý poteší Vás alebo niekoho ako darček. Zoženiete ho na www.biobeauty.sk za cenu 7 eúr. Ozaj minule som Vám písala ako mi došiel zabalený ten peeling, ako keby prevážali diamanty a dnes som Vám musela odfotiť ako došlo zabalené suflé :) 

A čo Vy? Máte radi výrobky balené v skle? Je pre Vás balenie dôležité? Skúšali ste niečo od Soaphorie? 
Previous
Next Post »

18 komentárov

Pre písanie komentárov
23. apríla 2014, 7:38 delete

Stare zname obal predava plati stale...mam rada vyrobky v skle tiez si myslim ze sklo dodava produktu kvalitu :) a toto "zavarane" sufle posobi naozaj rozkosne :)

Reply
avatar
Brunwen
AUTHOR
23. apríla 2014, 9:06 delete

Vypadá úžasně! :)

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
23. apríla 2014, 10:52 delete

Nieže by som mala problémy so spánkom, ale levanduľovú verziu by som raz rada vyskúšala. Len treba minúť tie zásoby čo sa u mňa naskladali :D

Reply
avatar
23. apríla 2014, 14:58 delete

Určite, že stale plati, aj keď v poslednej dobe sa učím v prípade prírodných výrobkov radšej pozerať na kvalitu ako obal. Aj keď niekedy to ide aj aj:) aj pekné aj mega kvalitné :)

Reply
avatar
23. apríla 2014, 15:14 delete

jj je dobré míňať veci nech sa doma zbytočne nekopia :( bola by škoda vyhadzovať staré výrobky :(

Reply
avatar
23. apríla 2014, 15:49 delete

Najlepšie je to múmioidné zabalenie! :D Suflé určite v budúcnosti vyskúšam...

Reply
avatar
23. apríla 2014, 19:52 delete

to balenie je úžasné:D ale produkty zabalené v skle, teda v sklenenom balení vždy vyzerajú tak vznešene :)
POZÝVAM ŤA NA 1. JARNÚ GIVEAWAY

Reply
avatar
dead_rose
AUTHOR
23. apríla 2014, 20:28 delete

To zloženie sa mi veľmi pozdáva, už len sa dočkať výplaty :D

Reply
avatar
23. apríla 2014, 20:53 delete

A já že je to sádlo. :D Suflé ale musí být super, moc ráda bych ho vyzkoušela! :)

Reply
avatar
23. apríla 2014, 21:51 delete

Máš výborné recenze :))

Reply
avatar
23. apríla 2014, 23:26 delete

to vypadá super a úplně si teď představuju tu vůni !:D
Once Upon a Time

Reply
avatar
24. apríla 2014, 8:25 delete

:)) jak si ho super nazvala :)

Reply
avatar
24. apríla 2014, 8:25 delete

Presne! úplne súhlasím!

Reply
avatar
24. apríla 2014, 8:25 delete

tak snáď bude čo najskôr nech môžeš mať doma takúto lahôdku :)

Reply
avatar
24. apríla 2014, 8:26 delete

to myslím, že ešte na žiadnom blogu nebolo :D recenzia na sádlo :)

Reply
avatar
24. apríla 2014, 8:26 delete

je naozaj dosť netradičná!

Reply
avatar