Koza má rada olivy!

Už dlho sme tu nemali žiadny telový krém! A verte mi, že to neznamená, že by mi doma niečo nové nepribudlo alebo že sa nekrémujem :))) kdeže! Práve naopak, krémujem sa denne a poriadne, pretože všetko je prijateľnejšie ako učiť sa. Inak hovorila som Vám, že o týždeň mám štátnice? AAAAA verím, že ste nijaké zmeny na blogu nezaznamenali pretože blog je úprimne mojím najväčším odreagovaním a vždy sa teším na ten vyhradený čas kedy sa môžem na blogu vyriadiť :) ako teraz je čosi pred polnocou a predtým než uľahnem do sladkých snov Vám napíšem recenziu na tieto dva lacné skvosty, ktoré teraz používam. Od Ziaje som mala doteraz čo sa týka krémov len krémiky na tvár (vynikajúce) a telové mlieka (detto), neviem prečo, ale telové mlieka mi prišli dosť hutné takže som maslá ani nemala nijako potrebu skúšať. Ale ono to záleží aj od toho, čo vidím kedy v akcii, ak by bolo v akcii mlieko beriem mlieko, ak maslo beriem maslo. Tak ako minule, neviem či to bolo Tesco alebo Kaufland ale tieto telové maslá za cenu okolo 3 eúr. No to potom naozaj nie je nad čím rozmýšľať..

Kozie mlieko to proste musí byť. Je to od Ziaje moja obľúbená vôňa a rad celkovo. Inak neviete majú z kozieho mlieka aj sprcháč a krém na ruky? Teraz mi napadlo, že toto som si vôbec nevšimla a prijala by som aj jedno aj druhé! Takže baby (Ale aj chlapci :)) každá rada sa cení. Na rade kozie mlieko zbožňujem úplne všetko. Krém na tvár, telové mlieko ako aj maslo voňajú nádherne čisto, jemne a mne pripomínajú trochu moju babičku. Možno to pre niekoho nie je najlepšia vôňa, ale ja proste rada spomínam na tú vôňu čistého voňavého prádla, vôňu lásky, kľudu a bezpečia. A tak presne pre mňa voňajú Ziaja veci z kozieho mlieka. Telové maslo obsahuje vitamín E, omega 3 a omega 6 čo spolu vytvára ideálnu kombináciu pre suchú pleť. Hydratácia je úžasná, telové maslo je stredne husté a rýchlo sa vsiaka. 

Olivové telové maslo pre mňa bola novinka a priznám sa, že z olivovej sady som doteraz nič nemala. Olivové výrobky mám však veľmi rada a doma mám dokonca viacero telových mliek s olivovým olejom. Ak máte doma hocičo olivové -šampón, krém, masku..toto telové maslo vonia rovnako. Toto je celkom výhoda olivových výrobkov lebo fakt je jedno, aký je výrobca všetky výrobky voňajú viac menej identicky. Ak však nič také doma nemáte je to celkom ťažko opísateľná vôňa, ktorá by Vám však nemala prekážať, pretože je pomerne jemná a málo výrazná. Je to tiež čistá vôňa v ktorej cítite akoby trochu olivového oleja (wow to je náročný popis..to by ste asi nečakali:))
Čo sa ma prekvapilo bolo, že olivové maslo je hutnejšie ako to kozie. Stále sú obe maslá menej hutné ako napríklad prírodné telové maslá, skôr by som povedala, že toto olivové je ako dosť hustý telový krém. Hydratácia ako aj nanášanie je skvelé a ja mu nemám absolútne čo vytknúť. Našla som si v ňom rovnakú obľubu ako aj v ostatných Ziaja výrobkoch.Teraz, keď mám už vyskúšané aj telové mlieka aj maslá asi mám predsa len radšej maslá. Mám radšej toto balenie ako pumpičky a páči sa mi aj to, že sú hutnejšie. Obe maslá voňajú veľmi príjemne, jemne a čisto a verím, že ani jednou vôňou nemáte čo pokaziť.

V závere môžem napísať len jedno- ďalšie Ziaja výrobky, ktoré ma potešili a utvrdili v tom, že Ziaja je proste super! Ak máte suchšiu pokožku určite neváhajte a nejaké maslo si zaobstarajte, nespokojnosť tu neprichádza do úvahy!

A čo Vy? Máte radšej telové maslá či telové mlieka? Inak je tu ešte niekto, kto teraz štátnicuje?
Previous
Next Post »

25 komentárov

Pre písanie komentárov
26. mája 2014, 5:58 delete

Já jsem mívala Ziaju ráda, jenže mě to nějak přešlo a už si jí vůbec nekupuju, přitom souhlasím s tebou že je Ziaja super. :)
Kozí mléko mám krém na ruce a úžasně to voní:3

Reply
avatar
Iveta
AUTHOR
26. mája 2014, 6:08 delete

Ziaja má kozí mléko sprchový gel i krém na ruce:-)

Reply
avatar
stylish fox
AUTHOR
26. mája 2014, 8:01 delete

Ja už si to vážne objednám, konečne !

Reply
avatar
Charmedka
AUTHOR
26. mája 2014, 8:41 delete

Ziaju mam moc rada,ale telove mazadlo jsem nemela. Olivu jsem mela pletovy krem a kozu na ruce:D
Beauty of pink

Reply
avatar
26. mája 2014, 8:51 delete

super nadpis :D tato znacka ma nejako nelaka, ale tymto maslam by som asi dala sancu, ale zalezi na voni, ja na to dost dam ;)

Reply
avatar
Tess Mart
AUTHOR
26. mája 2014, 9:13 delete

tady jde krásně vidět, jak každé sedí něco jiného, já tuhle kosmetiku měla a byla to katastrofa =)

Loveliness By Tess

Reply
avatar
26. mája 2014, 10:55 delete

Mám momentálne telové mlieko s kakaovým maslom a to je super. Chcem určite vyskúšať aj telové maslá, bohužiaľ u nás som ich nevidela a naháňať ich niekde po nete sa mi nechce... Ale táto značka mi je nadmieru sympatická.

Reply
avatar
26. mája 2014, 14:34 delete

Takže kozie mlieko majú aj vo verzii na ruky? Och super vedieť!

Reply
avatar
26. mája 2014, 14:35 delete

Paráda! Už viem, čo kupujem hneď ako ďalšie!! Ďakujem!!

Reply
avatar
26. mája 2014, 14:35 delete

Treba :) najmä za tie peniaze :)

Reply
avatar
26. mája 2014, 14:35 delete

Vidíš z toho, čo si mala ty som ja nemala nič :) musím však skúsiť oboje!

Reply
avatar
26. mája 2014, 14:37 delete

Podľa mňa si každý nájde svoje :) ak máš rada sladké vône určite choď do kakaovej edície, ak máš rada prírodné tak potom nechtík, ak čisté tak kozie mlieko a ak neutrálne tak oliva :) najlepšie je vyskúšať to na sprchovom gély, tam si otestuješ vôňu a sprchovým gélom človek nikdy nič nepokazí :)

Reply
avatar
26. mája 2014, 14:37 delete

jj presne! 100 ľudí 100 chutí :)

Reply
avatar
26. mája 2014, 14:37 delete

Čo ty vieš, možno na nich niekde náhodou natrafíš a potom budeš nadšená :)

Reply
avatar
26. mája 2014, 15:00 delete

Ziaju mám čím dál radši. S kozím mlékem jsem měla oční krém a musím říct že byl výborný a v zásobě mám pleťový krém s okurkou :))

Reply
avatar
Roumí iXiX
AUTHOR
26. mája 2014, 17:07 delete

tak a už ma odradilo to zloženie myslela som že parabeny sa tam nenachadzaju no škoda ich velmi sa mi tie kremy pozdavali hlavne s kozym mliekom..

Reply
avatar
ATG
AUTHOR
26. mája 2014, 19:42 delete

Měla jsem jejich kakaové máslo a bylo skvělé. Vyrovnalo se mým oblíbeným z The Body Shop, cena čtvrtinová. :-)

Reply
avatar
Babeta Jay
AUTHOR
26. mája 2014, 21:12 delete

Jasné že sprcháč kozie mlieko je , ale u mňa je jasným favoritom pomaranč ( fakt vonia ako pomaranče na vianoce, úžasná vôňa):)

Reply
avatar
27. mája 2014, 9:29 delete

Súhlasím! Ten očný som mala aj ja a bol super! Krásne hydratoval, rýchlo sa vsiakal :)

Reply
avatar
27. mája 2014, 9:29 delete

No od prírodnej kozmetiky má to zloženie veru ďaleko :(

Reply
avatar
27. mája 2014, 9:30 delete

úplne súhlasím! Ešte keby začali robiť aj také ovocné vône- jahoda, melón to by bolo!

Reply
avatar
27. mája 2014, 9:30 delete

Ja som z pomarančovej sady nemala nikdy nič!! Dá sa kúpiť aj na Slovensku?

Reply
avatar
27. mája 2014, 19:44 delete

Tyto dva krémy chci vyzkoušet už nějaký ten pátek, takže na ně v Tetě určitě mrknu. :) A jinak já jsem sice na střední ale také beru blog jako odreagování, protože to učení.. :D

Reply
avatar
27. mája 2014, 19:44 delete

Tyto dva krémy chci vyzkoušet už nějaký ten pátek, takže na ně v Tetě určitě mrknu. :) A jinak já jsem sice na střední ale také beru blog jako odreagování, protože to učení.. :D

Reply
avatar
Lucie
AUTHOR
27. mája 2014, 22:43 delete

Rozhodně musím vyzkoušet to tělové máslo s kozím mlékem, láká mě už nějakou dobu :)

http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/05/new-in-may-2014.html

Reply
avatar