Giordani Jewel luxus do 10 €
Teraz rozmýšľam nad čím, či som vlastne už niekedy mala nejaký Oriflame rúž. Hmmm..A veru mala! Ale to bolo ešte strašne dávno, keď som ešte robila Oriflame Lady boli raz rúže za jedno euro tak som si zobrala jeden (lebo rúže som vtedy ešte nenosila, dnes byť rúže za jedno euro beriem všetky v každej farbe: D Tak či onak musím napísať, že z Oriflame rúžmi nemám až také veľké skúsenosti a preto som sa neskutočne tešila, keď mi zo stránky http://www.orif24.cz/ poslali tento prekrásny Giordani Gold Jewel rúž v odtieni Cerise Pink. Ak si pozriete Oriflame fóra na internete uvidíte hádam samé pozitívne recenzie na túto nádheru a Vám rovno napíšem, že zo všetkým súhlasím, lebo je to proste pecka! Prečo?

V prvom rade balenie! Keď rúž videla na mojom stole položený mamina povedala, ty si si kúpila Guerlain rúž? A ja že mami nie, to je Oriflame :D Ten rúž vyzerá tak luxusne, že to hádam ani nie je možné. Niekedy Vám môžem nafotiť moju zbierku rúžov, tento tam stojí ako taká pyšná princezná. Zlaté balenie je proste dokonalé a tlieskam Oriflamu!

V druhom rade farba a konzistencia! Ja som si vybrala odtieň Cerise Pink, čo je krásna akoby ružovo červená. Naozaj prekrásna celoročná farba, ktorá sa neskutočne hodí svetlej pokožke. Farba sa dá krásne vrstviť, takže ak nechcete super tmavú a výraznú dajte si jednu vrstvu a získate na perách krásny, akoby čerešňový nádych. Rúž má super konzistenciu, je akoby balzam na pery a priam sa po perách kĺže. Nezaliezava do vrások, krásne hydratuje a nevysušuje. Je to jeden z najlepších rúžov aké mám doma a už mám vybratú aj ďalšiu farbu, ktorú chcem!


Cenovo sa podľa katalógu pohybuje okolo 10 € ale poznáte to- raz aj nižšie alebo vyššie. Za mňa je to balenie roka a rúž hodnotím na jednotku s 10*! Ak nemáte baby v česku po ruke nejakú Oriflame Lady odporúčam stránku http://www.orif24.cz/
A čo Vy? Videli ste ho? Čo na neho poviete páči sa Vám? Máte radšej jednoduché alebo takéto vyšperkované obaly?
Previous
Next Post »

19 komentárov

Pre písanie komentárov
Lucy Short
AUTHOR
14. júla 2014, 7:40 delete

Je krásná! Koukám na ně už dlouho, ale ceny se mi nelíbí :) Jinak edice Giordani Gold je většinou povedená ve všem. Mám řasenku a lak na nehty a obojí super.

Reply
avatar
14. júla 2014, 8:25 delete

Ešte som ho nemala, ale súhlasím, že Giordani má väčšinou všetko super. Je to taký top strop od Oriflame. Ja mám také luxus balenia veľmi rada, jednoznačne kupujem aj očami. Podobné zlaté skvosty má Yves Saint Laurent a veruže niekoľko rúžov som ukoristila.

Reply
avatar
ilovemakeup
AUTHOR
14. júla 2014, 8:49 delete

Hmmmm, boží odstín, vypadá na Tobě skvěle a jde i vidět, ta super konzistence! Děkuji za tip:)

Reply
avatar
14. júla 2014, 9:22 delete

Krásny tieň, Giordani Gold je dobrá značka, mala som od nej sprchový gél aj telové mlieko a to bola neskutočná vôňa :)

Reply
avatar
Anett smiley
AUTHOR
14. júla 2014, 10:27 delete

Užasný odstín!:) rtěnka vypadá opravdu krásně!:)

Reply
avatar
Petra
AUTHOR
14. júla 2014, 14:05 delete

Krásna farba, veruže som po ňom pokukovala v najnovšom Oriflame katalógu :)

Reply
avatar
miskasiska p
AUTHOR
14. júla 2014, 18:09 delete

Rúž i jeho balenie sú nádherné:-)

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
14. júla 2014, 18:46 delete

Bože toto je nádherná vec!! Rúže od Oriflamu Giordani Gold boli vždy (podľa mňa) niečo z troška iného súdka. Aj lepšie pigmentované, aj lepšia kvalita... No ale ten čo máš na perách fantastický!!! Musím kuknúť katalóg alebo ako ty vravíš mrknem na stránku. Myslím že by som si vedela vybrať :)

Reply
avatar
14. júla 2014, 21:16 delete

ja som ho videla aj podstatne lacnejší ale nechcem tu lákať na akciu, ktorá by sa už nemusela objaviť :) treba sledovať katalóg :)

Reply
avatar
14. júla 2014, 21:17 delete

YSL má prekrásne veci, ale to už sú aj iné ceny :)

Reply
avatar
14. júla 2014, 21:17 delete

ja mám doma ešte guličkové líčka a sú tiež super!

Reply
avatar
14. júla 2014, 21:18 delete

ten sa veru objaví nielen pokukovať ale aj objednať :)

Reply
avatar
14. júla 2014, 21:19 delete

aj konzistencia a hydratácia :)

Reply
avatar
14. júla 2014, 21:20 delete

podľa mňa celkovo GG veci sú úplne iná kategória dekoratívky :) určite sa mrkni farieb je veru dosť!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
15. júla 2014, 14:25 delete

Wooow krasny je!!

Reply
avatar
24. júla 2014, 19:31 delete

Fuuuha tak to by som od Oriflame nečakala :) veľmi pekné ♥

theresahoran1d@gmail.com

Reply
avatar