Kto nemá ríbezle na záhradke má ich aspoň v kúpeľni
Ríbezle! Och ako ich mám rada! A ako málo ich mám! Tento pocit možno pozná veľa ľudí, ktorí žijú v BA alebo iných mestách bez starej mamy na dedine alebo niekde inde, ale ceny v meste sú za niektoré ovocia neskutočne premrštené. Ak si mám potom vybrať, do ktorého ovocia ,,investujem“ zvyčajne zvíťazia maliny alebo čučoriedky a potom mám ríbezle naozaj len málokedy. A tak si niektoré chuťovky ,,dopriavam“ denne prostredníctvom zaujímavej kozmetiky. Toto leto obzvlášť používam samé takéto ,,záhradné výrobky“ – orechy, egreše, hrušky a najnovšie ríbezle. Mňamka, čo poviete?

Ríbezľové telové mliečko k tomu nie je žiadna novinka a myslím, že musí určite patriť k obľúbeným výrobkom aj na stránke, ktorá mi toto mliečko venovala -  http://www.maxcare.sk/ . Od českej kozmetiky Ryor mám toho poskúšaného už celkom dosť a trochu som sa obávala, či mliečko nebude príliš hutné, ale našťastie pravda je opak. Mliečko má super konzistenciu – nie je ani husté ani riedke, proste tá zlatá stredná cesta. Veľmi ľahko sa teda nanáša a zaschne skoro hneď. Ale tá vôňa! Tá sa veru nevyparí so zaschnutím. Mlieko vydrží na pokožke voňať aj 4 hodiny a vy sa budete cítiť ako keby ste išli domov zo záhradky a celý deň ste sa prejedali ríbezľami. Telové mlieko Ryor krásne hydratuje pokožku a zasychá pekne do hebka čiže sa nemusíte báť, že by ste boli mastné. 

Inak celkom ma prekvapilo, že z tejto ríbezľovej sady mám doma balzam na pery, ktorý síce vonia pekne ale nepovedala by som, že vonia po ríbezliach. A toto mliečko vonia naozaj úplne ako ríbezľový džem. Tak, ak ste fanúšikom ríbezlí viete, kde hľadať :)


A čo Vy? Aj Vy v lete vyhľadávate kozmetiku s vôňou babičkinej záhradky? Ktoré je Vaše obľúbené letné ovocie?
 


Previous
Next Post »

15 komentárov

Pre písanie komentárov
21. augusta 2014, 7:15 delete

Milujem ríbezle, musí naozaj krásne voniať :)

Reply
avatar
21. augusta 2014, 8:38 delete

Rybíz není zrovna můj oblíbený, ale věřím, že to může vonět moc hezky :) Jinak v létě se můžu utlouct hlavně po malinách a borůvkách :)

http://recenzekamsepodivas.blogspot.cz/

Reply
avatar
21. augusta 2014, 9:30 delete

Mňáám to musí byť úžasné, normálne si viem predstaviť tú skvelú vôňu :) Ryor je proste super

dawnielicious.blogspot.sk

Reply
avatar
Biela Mačka
AUTHOR
21. augusta 2014, 16:04 delete

Čo robíš s kozmetikou po tom ako o nej napises? Nie je realne aby si minula tolko kozmetiky.

Reply
avatar
21. augusta 2014, 16:15 delete

Ríbezle mám rada :) A som rada, že nám rastu v záhrade :D. Ale inak to telové mlieko musí voňať nádherne :3. Keby sa ti/ niekomu chcelo môžte si pozrieť môj blog :) Budem strašne rada ♥ http://stellamellar.blogspot.sk/

Reply
avatar
Julie
AUTHOR
22. augusta 2014, 16:02 delete

Moje celkovo najobľúbenejšie ovocie sú nektarinky. Len som sa nestretla s veľa výrobkami, ktoré by ich obsahovali. To je škoda. :)

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
24. augusta 2014, 1:21 delete

Milujem maliny a všetko čo maliny obsahuje alebo čo po malinách voní!! To je novinka čo? :D Ríbezľový mám najradšej džús alebo džem, tam mojaa láska k tomuto ovociu končí. Celkovo mám radšej červené, sú síce kyslejšie, ale po tých sa idem užrať :D Mliečko by som si asi nekúpila, je pravdepodobné, že by mi vadila práve tá ríbezľová vôňa, ale vidím, že na stránke ponúkajú od Ryoru aj levanduľové telové mlieko (ktoré je práve vypredané, mám to ja šťastie :D). :)

Reply
avatar
24. augusta 2014, 18:31 delete

ríbezľový džús? to som tuším ani nikdy nemala:)) nie je to moc kyslé? A na tú levanduľu striehnem aj ja :)

Reply
avatar
24. augusta 2014, 18:32 delete

to veru ani ja :) ale keď niekde uvidím dám ti vedieť :)

Reply
avatar
24. augusta 2014, 18:32 delete

to musí byť super mať záhradku :)

Reply
avatar
24. augusta 2014, 18:33 delete

používam ju :)) ja sa o seba naozaj priam až delikátne :)) starám :) a ak sa niečo veľmi páči rodine alebo kamoškám posuniem rada ďalej :)

Reply
avatar
24. augusta 2014, 18:34 delete

boruvky sú jedno z mojich obľúbených ovocí akurát u nás sú neskutočne drahé :)

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
24. augusta 2014, 20:15 delete

Za skúšku nič nedáš, ale podľa mňa kyslý až tak strašne neni. Podľa toho ao kto ľúbi. Vždy keď som niekde v reštike tak si v prvom rade pýtam ríbezľový džús (v druhom rade väčšinou čučoriedkový) :)

Reply
avatar