Niečo ako Benefit?

Pred pár mesiacmi celý svet zasiahla správa o novej revolučnej linke na oči od Benefitu, ktorá predpokladám nenechala chladného nikoho okrem väčšiny Sloveniek. Ak si niečo neviete kúpiť vo Vašej krajine, alebo minimálne ,,ošahať si to" predpokladám, že ste možno ako ja, a Váš záujem padá. A ak k tomu pridám, že u nás si Benefit ani nerobil reklamy, lebo u nás nie je, potom je šanca, že si niečo také kúpite ešte menšia. Každopádne, pred pár dňami mi prišiel domov ďalší balíček od Avonu, ktorý Vám teraz postupne zrecenzujem (a verte, že je čo) a v ňom bola jedna vychytávka, ktorá mi pripomenula tú linku z Benefitu. Avon vydal novú kolekciu z názvom Hollywood, ktorá je výnimočná hneď vo viacerých veciach. 
1, má neskutočne krásne obaly
2, prišla s úplne novými výrobkami, ktoré Avon doteraz nemal


Neskutočne ma zaujala ceruzka na oči Hollywood. ktorú zoženiete v katalógu za 7,4 €. Ceruzka je špeciálna v tom, že je hrubšia a má skosený koniec, vďaka ktorému ľahko vytvoríte výraznejšiu linku. Ceruzku som proste musela skúšať hneď, pretože mi ten tvar prišiel neskutočne zaujímavý a chcela som vedieť, ako si poradí s výdržou.
Testovala som ju cez víkend, keď som pre poobede prechádzala na slniečku a aj v robote, keď som celý deň pod klímou a fakt potrebujem, aby mi líčenie vydržalo do večera. Ako teda dopadla? 


V prvom rade treba povedať, že ceruzka má inú konzistenciu ako bežné Avon ceruzky. Ja som zvyknutá na Avon ceruzky, že sú celkom mastné, lesklé a veľmi ľahko sa kĺžu. Táto ceruzka je matná a nie je mastná. Ja si ju musím pred každým použitím rozpísať asi dvoma čiarkami na ruke. Potom to ide už ľahko. Použitie je podľa mňa extrémne jednoduché a hodiace sa na to, keď s linkami začínate alebo keď ste v švungu. Podstatné je tú ceruzku fakt rozpísať a potom to už ide samo. Jedno potiahnutie a ste pripravené odísť.
Ja som si pod ceruzku dala telový tieň a držala mi bez problémov pokaždé celý deň. Neotláča sa, nemizne, proste pekne a výrazne drží.
Vo výsledku tak máte jedným ťahom urobenú výraznú linku, ktorá Vám vydrží celý deň. Za mňa je to teda naozaj šikovná vecička, ktorá mi v poslednej dobe veľmi uľahčuje maľovanie.

A čo Vy? Robíte si linku? Akú? Výraznú? Jemnú? A čím? Ceruzkou, fixkou či tekutú?
Previous
Next Post »

17 komentárov

Pre písanie komentárov
20. októbra 2014, 8:34 delete Tento komentár bol odstránený autorom.
avatar
20. októbra 2014, 8:37 delete

zaujímavá ceruzka, ešte som o nej nepočula:P
dawnielicious.blogspot.sk

Reply
avatar
20. októbra 2014, 8:46 delete

Linky mam aj v pere aj v kalisku ale najlepsie sa mi robia s ciernou ceruzkou od Rimmel, neotlaca sa a drzi a drzi :)

Reply
avatar
ilovemakeup
AUTHOR
20. októbra 2014, 8:50 delete

Tyjo, to vypadá zajímavě!:)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
20. októbra 2014, 9:46 delete

Vyzerá výborne, vyskúšam a možno konečne začnem nosiť linky aj na bežný deň (lebo inak mi nanesenie trvá a trvá). Momentálne najradšej používam gélovku od Maybelline a mám fixku od L´Oreal, čo bola kedysi v Ladyboxe, ale tou absolútne neviem robiť. Ešteže mám doma umelca, ktorý ju zvláda :-D

Reply
avatar
Kris(týnka)
AUTHOR
20. októbra 2014, 13:06 delete

mám linky od benefitu a nedám na ně dopustit ! :) Tyto vypadají zajímavě,ale zkoušet je nejspíše nebudu

Reply
avatar
Tess Mart
AUTHOR
20. októbra 2014, 15:35 delete

zase dupe? acho, zase neumí vymyslet něco svýho? Jinak nesmutni já benefit linku zkusila a vůbec za to nestojí ;) ale teda je tmavší tahle mi přijde moc vybledlá =)

Loveliness By Tess

Reply
avatar
Daily Styles
AUTHOR
20. októbra 2014, 15:44 delete

Tak ta vypadá úžasně :)

Reply
avatar
20. októbra 2014, 21:45 delete

jj na tú ceruzku mám zálusk :) tá je pre teba ako pre mňa Neem maska :)

Reply
avatar
20. októbra 2014, 21:46 delete

nevieš robiť s tou fixkou? Fakt? Ako to? Podľa mňa tá fixka je super, mne je ju strašne ľúto používať akurát :(( a s linkami sa skamaráti vieš s nimi fakt rýchlo vyčariť pekné líčenie :)

Reply
avatar
20. októbra 2014, 21:46 delete

jj keď máš tie Benefit úplne chápem :)

Reply
avatar
20. októbra 2014, 21:47 delete

jj ty si to tuším už niekde písala, čo ma úprimne potešilo, lebo na teba dám, takže som si povedala že nemusím byť smutná :) a súhlas táto je svetlejšia než napr. tekuté linky :)

Reply
avatar
20. októbra 2014, 23:17 delete

Tak to ano spolu s Dermacol caviar long stay ;)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
22. októbra 2014, 22:01 delete

Vždy sa mi podarí nádherne hrubá linka, ktorú proste do roboty nemôžem mať :-D A používaj ju, aby ti nevyschla :-)

Reply
avatar