Lipová starostlivosť od Nobilisu


Kozmetiku Nobilis Tilia používam už viac ako dva roky a za ten čas som našla naozaj veľa super výrobkov. Našťastie (klop klop klop) som nemala žiaden zlý, skôr by som povedala, že niektoré boli priemerné a jedine, čo ich nejako zachraňovalo bolo naozaj kvalitné zloženie. Ak sa v zložení nevyznáte, ale chceli by ste prejsť na kvalitnú prírodnú kozmetiku Nobilis je stávka na istotu. Posledný kúsok, ktorý pribudol do mojej zbierky je detoxikačná maska Tilia, ktorá má od priemernosti naozaj veľmi ďaleko.


Maska je z nového radu výrobkov Lipová proaktívna starostlivosť, ktoré sú určené na regeneráciu hydratáciu bežnej či staršej pokožky. V poslednej dobe somnou lomcovala choroba či nedostatok spánku a preto mi prišlo používanie regeneračných masiek naozaj žiaduce. Takéto masky vedia s pleťou urobiť naozaj divy. Aj keď sa cítite zle, šedivo a zosušene maska dodá pleti hydratáciu a krajšiu farbu. Pokožka je vďaka pravidelnému používaniu regeneračných masiek otužilejšia voči vonkajším podmienkam a vyzerajú krajšie, živšie.

Samotná maska pôsobí okľudňujúco od prvého momentu nakoľko má krásnu (A pomerne výraznú) lipovú vôňu. Mne veľmi pripomína lipový rajec, ale ak si ho neviete predstaviť skúste nejaké príjemné sladké bylinky. Masku si nanesiete na očistenú pokožku a necháte pôsobiť 15 minút (dá sa naniesť aj ako kúra, vtedy sa nanesie vo väčšom množstve a masíruje sa na pokožke), pričom následne ju zmyjete vlažnou vodou a pokožku dočistíte alebo osviežite kvetinovou vodou.
 

A ten pocit potom! Skvelé! Pleť je hebká, jemná a má krajšiu farbu. Pôsobí oddýchnuto a hlavne hydratovane. Momentálne keď sa necítim dobre používam masku 2x týždenne ako takú vitamínovú bombu a je to podľa mňa vidieť.

Ak by som porozmýšľala nad všetkými Nobilis výrobkami, ktoré mám momentálne doma, bola by táto maska jednoznačne môj najobľúbenejší produkt. Tá vôňa je naozaj veľký bonus, ale najlepší je ten viditeľný výsledok. Masku zoženiete http://www.navratkprirode.sk/ za cenu 17 €.

A čo Vy? Čo robíte, aby ste vyzerali lepšie keď ste choré? Aké masky používate?
Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
11. februára 2015, 10:13 delete

Maska vyzerá naozaj dobre :) Ja používam antistresovú šmolkovú masku od Freemanu :)

MORE than FASHION

Reply
avatar
11. februára 2015, 17:45 delete

Ja tuzim po odlicovacom balzame z tejto rady. Akonahle preriedim zasoby odlicovatok, idem na to..;)

Reply
avatar
11. februára 2015, 18:05 delete

Jeeeeej, toto mi je veľmi sympatické ;-) Poobzeram sa po ich výrobkoch určite... Ja sa vždy snažím dať dokopy nejak takto podobne, masky, výživa pleti, vlasov,...

Reply
avatar
11. februára 2015, 20:03 delete

Tak o této značce jsem ještě neslyšela, určitě stojí za vyzkoušení :) Já používám masky převážně od Yves Rocher nebo Avonu.
http://everythin-kate.blogspot.cz

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
11. februára 2015, 22:58 delete

Maska vyzerá dobre :-) ja mám svoje 2 obľúbené - Lush Cupcake a Alverde s bahnom na problematickú pleť :-)

Reply
avatar
12. februára 2015, 20:18 delete

Och Lush! to je môj večný sen!

Reply
avatar
12. februára 2015, 20:18 delete

Avon má podľa mňa super masky -najmä tie SPa :)

Reply
avatar
12. februára 2015, 20:19 delete

Určite treba :) pokožka to ocení!

Reply
avatar
12. februára 2015, 20:19 delete

Tá ma láka už asi dva roky! Keď nejakú masku miniem musím skúsiť :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
21. februára 2015, 13:02 delete

Ja som zase s Avonom neni spokojná, nič pozitívnejšie na pleti nebadať...... ale túto masku chcem vyskúšať, len neviem, mám mastnú pleť, tak si to budem musieť ešte dobre rozmyslieť :)))))

Reply
avatar