Toto by ste mali skúsiť už len kvôli tej vôni


Ako ste si mohli na blogu už nespočetne krát všimnúť som veľkým fanúšikom značky Kallos a za tie roky čo ju používam som nemala ani jeden výrobok, ktorý by mi nesedel - čo len potvrdzuje moju náklonnosť voči tejto značke. Na značke vyslovene zbožňujem 4 veci- ceny produktov, veľkosti balení, efekt, čo výrobky robia a vône! Vône! V tých by sa mohli inšpirovať aj svetovejšie značky, pretože Kallos naozaj vie ako na to. A dámy a páni - ak som Kallos kvôli vôňam zbožňovala doteraz, po tejto dvojici sa obávam, že voňavejší šampón a kondicionér už nikdy nezoženiem. 


Kallos Banana je úplna dvojička banánovej zmrzliny. Neverím, že existuje niečo okrem banánovej zmrzliny, čo by sa na ňu viac podobalo. Nakoľko banánová zmrzlina patrí do mojej TOP zmrzlinovej topky neviem sa nabažiť ani tohto šampónu a srdce mi lámalo, keď som ho prestala používať keď som si nafarbila vlasy. Šampón nie je určený na farbené vlasy (je na suché a lámavé), takže som ho načas odložila ale po takom mesiaci a pol sa k nemu opäť s radosťou vrátim. Šampón obsahuje neskutočné množstvo vitamínov A, B1, B2, B3, B5, B6, C, E a k tomu všetkého ešte olivový olej a výťažok z banánu, ktorý vyživuje a hydratuje vlasy.

Šampón má klasickú šampónovú konzistenciu, ľahko sa nanáša a aj napriek tomu, že ho stačí klasické množstvo šetriť ním určite nemusíte nakoľko 1000 ml stojí +- 2,7 €.

Jediný problém, ktorý môžete mať je, že okrem banánovej vône existuje ešte minimálne rovnako voňavá čerešňa a čučoriedka.

 

Najprv som bola trochu smutná, keď som zistila, že Kallos v tejto vôni nerobí aj kondicionér, ale na druhú stranu, keby robil nikdy by som nevyskúšala Balzam Kašmír s keratínom. Naposledy keď som bola u kaderníčky povedala mi, že strašne veľa žien sa sťažuje, že im farba na vlasoch krátko vydrží a že sa divia a k tomu doma používajú kopec výrobkov s keratínom. Vedeli ste, že ak je keratín vo väčšej miere zosvetľuje vlasy? Preto je ideálne ak počas toho, ako máte vlasy nafarbené používate výrobky, ktoré sú fakt na takéto vlasy určené - tam máte istotu, že ak tam keratín bude, bude v takom množstve, že vám nezoberie farbu z vlasov. 


A späť k balzamu. Tu sa opäť ukázalo, že čo sa týka vôní a prípravkov na vlasy - urobte to mega sladké a máte to u mňa vyhraté. Balzam vonia zase (šokujúce) dokonale! Nádherná sladká vôňa, v ktorej viem identifikovať akurát vanilku vám proste musí vyčariť úsmev na perách. Balzam má redšiu/šampónovú konzistenciu a na vlasoch ho necháte pôsobiť 5-10 minút. Vlasy sa po umytí rozčesávajú jedna radosť a sú naozaj krásne lesklé. Balzam je určený na suché vlasy, ktoré za pomoci keratínu a iných zložiek veľmi pekne vyživuje. 500 ml stojí 2,20 € čiže opäť cena, ktorej sa dá len veľmi ťažko odolať.

Tieto dva a kopec ďalších produktov zoženiete na http://www.kallosshop.sk/ kde majú nielen bezkonkurenčný výber ale aj ceny. Už si len vybrať!

A čo Vy? Aká je vaša obľúbená zmrzlina? Chýba vám teraz? Čo poviete na šampón, ktorý vonia ako zmrzlina?

Previous
Next Post »

19 komentárov

Pre písanie komentárov
19. februára 2015, 6:58 delete

Kallos značka je božská ! :) krásna recenzia

Reply
avatar
Michael
AUTHOR
19. februára 2015, 10:30 delete

Na jejich webu se nemůžu dopátrat složení šampónu =/

Michael
www.ontheleaf.net

Reply
avatar
19. februára 2015, 10:32 delete

Ja som mala iba Latte masku a ta na mna posobila lepsie ako Macadamia. Videla som ze maju aj cokoladovu masku, tu si kupim a nieco z cucoriedkovej rady, to bude moja topka.;)

Reply
avatar
19. februára 2015, 11:35 delete

To bude asi tým, že nie je čím sa chváliť :/

Reply
avatar
19. februára 2015, 11:36 delete

Inak na cucoriedkovu plánujem giveaway keď sa vrátim z dovolenky :)

Reply
avatar
19. februára 2015, 12:17 delete

Kallos má úžasné vůně, ten banán musí být luxusní :)

Welcome!♥Reviews everywhere

Reply
avatar
evie
AUTHOR
19. februára 2015, 12:19 delete

aj ja mám banánovú rada, len škoda, že v obchodoch ju často nevídavam, teda takmer vôbec až na jednu sezónnu v Lidli...inak práve včera som na ten banánový zázrak pozerala:D

Reply
avatar
19. februára 2015, 14:45 delete

Je to fakt pecka :) úplná zmrzlina!

Reply
avatar
19. februára 2015, 15:27 delete

Banánový šampon. stejně jako kondicionér, jsem v září ulovila v Body shopu a taky voní naprosto skvěle :-D

Reply
avatar
19. februára 2015, 16:09 delete

Tam bola taka edícia? Oooo to som prehliadla :/

Reply
avatar
Nelly
AUTHOR
19. februára 2015, 18:41 delete

To musím nńapravit, od Kallos jsem nikdy ni neměla :D velmi mě zaujal ten šampón s banánovou vůní, milujem banánové věci :D

Reply
avatar
Whatever
AUTHOR
19. februára 2015, 22:19 delete

Prinejmensim ten sampon si budu muset poridit, jen nevim jestli banan nebo boruvku, obe vune mam moc rada :-)

Reply
avatar
Gabriela P
AUTHOR
20. februára 2015, 18:19 delete

Já si většinou kupuji šampony podle vůně, takže složení atd jde nějak mimo mě. Takže bych všechny tyhle voňavě brala hned :) Nejhorší je ten pocit, že to člověk nemůže ochutnat!:D

Reply
avatar
23. februára 2015, 22:27 delete

presne! alebo potom ochutná a ľutuje toho :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
24. februára 2015, 8:58 delete

Články s linkami na eshopy sú u mňa veľmi rizikové. Na ten Kallos som sa hneď vrhla a včera dorazila objednávka. Asi najťažší balík, aký mi počas života dorazil :-D

Reply
avatar