A je to späť! Farebné riasenky si pretlačili svoju cestu do obchodov!


Myslím si, že farebné riasenky som nenosila nikdy. Tuším, že boli hitom, keď som bola na základnej,ale ku mne nejako neprenikli. Dokonca by som prisahala, že mi nejakú kúpila mamina na také to detské maľovanie sa, ale ani tam to nemalo úspech a radšej som kradla jej kúsky. No a potom prešli roky, mám pocit, že farebné riasenky sa úplne vytratili a zrazu sú späť. Ich pomalý nástup som začala vnímať pred rokom a pol, a toto leto mi buď úplne preskočilo, alebo som pochopila ich čaro. Keď mi z Dermacolu poslali na testovanie tieto dve, úprimne sa priznám, že keď som ich videla, povedala som si, že to poputuje svokre do škôlky, alebo nejakej kolegynke pre dieťa. No môj manžel (s vnútorným zvieraťom straka) hneď ako videl farebné povedal nedávaj nikomu, vezmi na dovolenku a uvidíš. No a tak sa vlastne aj stalo :)


A ono to nie je prekvapivo ani taká tragédia! Ba naopak, je to fakt pekné a nositeľné. Ja som dostala na testovanie dve - jednu zelenú s názvom Petroleum a modrú Electric Blue. Riasenky na prvý pohľad vyzerajú besne a preto som ich používala v jednej/dvoch vrstvách na klasickú čiernu riasenku. Na tomto oku vidíte na čiernej riasenke dve vrstvy naľavo a 4 vrstvy napravo. Ak si ju nanesiete jemne vytvoríte pekný zaujímavý efekt, ktorý fakt pekne ozvláštni čiernu riasenku a nepôsobí lacno. Riasenka vyzerá úžasne s farebnými linkami, alebo nude hnedo/béžovým líčením.A tu som to vyskúšala ešte trochu inak - na ľavom oku - dve vrstvy čiernej + dve vrstvy modrej, napravo 4 vrstvy modrej. Okrem toho, že riasenka dodá peknú farbu ešte aj dotočí mihalnice, čo je pekný pridaný bonus. Čo sa týka intenzity tu vidíte samotnú na pravom oku a platí rovnako pre obe farby - veľmi pekné, sýte a intenzitu si ľahko korigujete zmiešaním s čiernou. 
Čo je možno dôležité je to, že počas dňa sa farba (v prípade, že ju nanesiete s čiernou) stráca. Čierna prebije farebnú, takže ak chcete mať výsledok intenzívny vezmite si riasenku so sebou.


Cena jednej je +- 7,5 € a za mňa je to prekvapivo veľmi milá letná záležitosť.

A čo vy a takéto výstrelky? Skúšate ich? Páčia sa vám? Mali ste niekedy farebnú riasenku? Dali by ste si ju ešte teraz? 


Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Terezah-style
AUTHOR
29. júla 2016, 10:45 delete

Mě se tohle popravdě moc nelíbí, hrozně slepují řasy, nebo to jen tak vypadá a to je to co nechci. Takže se tomuhle trendu nepodřídím.

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
29. júla 2016, 15:55 delete

Ja mam tu zelenu a ta je super :)

Reply
avatar
29. júla 2016, 19:36 delete

Vzpomínám si na modrou řasenku, kterou jsem měla po mamce, když jsem byla malá. Nejbarevnější řasenka, kterou jsem měla, byla taková šedomodrá, jinak jedu klasické černé, dokonce ani hnědé nemusím. Je ale fakt, že s tou černou to vypadá šmrncovně :)

Reply
avatar
30. júla 2016, 10:58 delete

Jasné, každý si vyberá ten svoj trend :)

Reply
avatar
30. júla 2016, 10:59 delete

jj tá to robí takým pekným :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
30. júla 2016, 21:56 delete

U mňa fičala v minulosti fialová, tú som milovala :)

Reply
avatar
30. júla 2016, 22:16 delete

jj inak aj tá môže byť zaujímavá :)

Reply
avatar
30. júla 2016, 22:23 delete

No mňa tieto farby nezaujali teraz, za to keď som bola pubertiacka som mala tieto farebné tuším a avonu a vtedy som ich milovala :) a najviac som milovala fialovo ružovú :)

Reply
avatar
Ema Jacková
AUTHOR
31. júla 2016, 11:35 delete

Pred niekoľkými rokmi to bolo moderné, mňa tento trend akosi obchádza, ale tá modrá vyzerá pekne :)

Reply
avatar