A zase odznova


Týždeň sme si užili s ako tak lepším počasím a teraz ideme do starých koľají s pribúdajúcimi teplotami. Inak asi mi to už až tak nevadí, ten oddych prospel a som pripravená na horúce dni. Aby ste sa aj vy vedeli trochu lepšie pripraviť mám pre vás dnes recenziu na jednu šikovnú a lacnú vecičku. Mojím každo- letným spoločníkom sú už nejaký ten rok osviežujúce spreje. Používam ich hlavne večer, keď sa v byte fakt nedá dýchať a vtedy sú celkom dobrým pomocníkom. Ako posledný mi do zbierky pribudol kvetinkovo bylinkový od Ziaje a dnes si o ňom povieme čosi viac.


Sprej má šikovné 100ml balenie, ktoré sa v pohode zmestí do každej kabelky, ak si spreje radi nosíte aj von. Teraz mi napadlo, že keď boli pred dvoma týždňami tie veľké horúčavy aj ja som ho nosila von, vtedy tie teploty siahali na limit mojej znášanlivosti :) Čo je však lepšie ako tá pohodlná veľkosť je veľmi príjemná jemná osviežujúca vôňa. Podľa popisku je to mix kvetín, citrusov a byliniek ale popravde, ja to cítim trochu inak. Mne to príde trochu ako mix uhorky a citrusov. Ako taká príjemná, chutná a osviežujúca uhorková limonáda. 


Čo je asi podstatné vedieť, je, že sprej neničí make-up. Kľudne si ho nastriekajte na urobený make-up a vy budete osviežené ale make-up ostane zachovaný. Sprej stojí okolo dvoch eúr a zoženiete ho v tých krásnych Ziaja predajniach. Stále ma neprešla závisť voči mestám, ktoré majú tieto krásne obchodíky :) Ak vo vašom meste nie je, mrknite e-shop http://www.fortis-slovakia.com/, kde zoženiete Ziaju za najlepšie ceny.

A čo vy? Tešíte sa, že je zase teplo alebo smútite za vetríkom? Používate osviežujúce spreje?


Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
28. júla 2016, 7:14 delete

Ziaju zbožňujem a skutočne som nevedela, že má takéto spreje. Budem sa musieť na to pozrieť, pretože spreje rada používam. :) a čo sa týka počasia mám rada keď je teplo, keď sa niekde kupem, ale keď sedím doma mam radšej ten vietor. :D :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
28. júla 2016, 19:49 delete

ta kombinacia vone musi byt super :)

Reply
avatar
29. júla 2016, 10:09 delete

Inak to si presne dobre popísala :) na kúpku nech je pekne teplo a doma nech fúka :)

Reply
avatar