Vlog: Moje turecké dobrodružtvo v Sealife Buket Beach Resort


Od dnes sa už videá dostávajú do normálu a každú nedeľu sa vám tu jedno objaví :) Nachystaných ich mám veru dosť, takže nuda určite nebude. Tak ako som sľúbila dnes začneme s tureckým vlogom, kde uvidíte ako sme sa mali dva týždne v tejto krásnej krajine. Nezabudla som ani na milovníkov fotiek, zopár ich tu nájdete.Čo sa týka samotnej dovolenky bývali sme v prekrásnom rezorte Sealife Buket Resort&Spa v časti Okulcalar (medzi Alanyou a Manavgatom). Rezort bol ešte krajší ako na obrázku, čiže sme strávili krásne dva týždne plné relaxu a oddychu.  Neustále sme mali viac ako 35 stupňov, more boli krásne a jedlo neskutočne chutné - čo viac chcieť :)Dúfam, že sa vám video páčilo ak áno budem rada, ak mi dáte vedieť v komentároch.

A čo vy a dovolenka? Kam sa chystáte? Boli ste už či len idete?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
3. júla 2016, 13:00 delete

Skvele video :) Strašne si zlatá.. "kto sa praží ? sardinky? " :D :D tak toto ma dostalo. Inak nebáli ste sa ani po tých útokoch na letisku? Ja som plánovala ísť do Turecka a priateľa tam teraz nedostanem kvôli tomu :/

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
3. júla 2016, 13:07 delete

Veľmi spokojne pôsobíš,tak verím, ze si si dobre oddychla :) aka nova zmena, bábätko? Si to tak nacala,ze je človek zvedavý;)

Reply
avatar
3. júla 2016, 20:07 delete

Jeeej dakujem to sa veru super číta :) jasne ze báli sme odchádzali rano po tých útokoch a nebolo nam vsetko jedno :/ sme sa zobudili o 4 rano kde ma v mobile čakala fura SMS a ja som netušila čo sa stalo a o par hodín sme odchádzali na letisko. Tak sme len dúfali, ze sa to nezopakuje a ze bezpečne dôjdeme. Pravda je taká ze aj ked som bola hrdinka toto leto by som sa tam uz bála ísť :(

Reply
avatar
3. júla 2016, 20:08 delete

Veru oddýchla inak asi este ako este nikdy :) som rada ze je to vidieť :) a bábätko to nie je na to je este cas :)

Reply
avatar
4. júla 2016, 10:15 delete

Krásne fotky, úplne ti závidím :D.
www.janie-hannagonova.blogspot.sk

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
4. júla 2016, 13:26 delete

Ten rezort sa predtym volal Aska Buket, boli sme tam na dovolenke cca pred 5 rokmi, potom mali opakovane problemy s hygienou, hlavne v kuchyni, zrejme to zmenilo majitela aj nazov.

Reply
avatar
4. júla 2016, 16:01 delete

Ja viem ze na vela stránkach stale funguje ako Aska ale o týchto problémoch som vôbec netušila ani sa o nich nepísalo naštastie nikde na nete takze asi tých 5 rokov to vyliečilo :)

Reply
avatar