Americké úlovky 3: Sephora rúž


Veľmi nerada na blogu recenzujem zlé výrobky, pretože som zvyčajne na seba nahnevaná, že sa nechám nachytať reklamami a nerada túto ,,hanbu“ alebo svoju naivitu zdieľam ďalej. Toto leto som sa nechala nachytať aspoň 4 televíznymi chuťovkami a verím, že jeseň prinesie šťastnejšiu ruku pri kúpe výrobkov. Ten dnešný výrobok nie je ani, že úplne zlý ale keďže je na neho málo recenzií rozhodla som sa priniesť svoju trošku. Takže, poďme na to! Moje americké úlovky ste mohli vidieť už v tomto (klik) a tomto (klik) príspevku. Doteraz to bola v oboch prípadoch šťastná ruka, a povedzme si pravdu, nikdy nie je všetko úplne ideálne. A tak to bolo aj s výrobkom číslo 3.


Prechádzala som sa po Sephore a aj keď som už mala košík plný (vecí, o ktorých som si bola viac menej istá, že budú stáť za to) prihodila som ešte jeden rúž. Keďže som počula na Sephora veci samú chválu povedala som si, že nemám nič stratiť a jediná otvorená otázka teda bola, akú farbu si vybrať. Keďže som si rúž kupovala v apríli slnko práve začínalo žiariť tak som siahla po krásnej ružovej v odtieni 19. Výber farby bol dobrý - je to krásna lesklá stredne ružová farba, ktorá bola super na leto a určite bude krásna aj o rok na jar. Farbou to pozitívne bohužiaľ končí. Rúž má dva hlavné problémy - vôňu a konzistenciu.

Vôňa je proste strašne divná a tým, že si produkt dávate tak blízko k nosu nie je to nič, čo by potešilo. Je to taká ťažko identifikovateľná chemická vôňa, ktorá vonia mierne kyslo a určite dosť umelo. Horšia ako vôňa je konzistencia - keď si dáte rúž na pery máte pocit, ako keby ste si ich posiali nielen rúžom ale aj krupičkou. Rúž nenechá pery hebké ale sú hrbolaté.


Je mi to trochu ľúto najmä preto, že som od toho rúžu čakala fakt viac. Rúže, ktoré sú podstatne lacnejšie sú omnoho lepšie a tento by som si už ďalší určite nekúpila.

A čo vy? Sklamal vás nejaký Sephora výrobok? Aký? Mali ste niekedy nejaký ,,krupičkový" rúž? Aký? Od akej značky?Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
16. septembra 2016, 21:01 delete

Škoda té vůně :(. No já toho moc od Sephory nevlastním, takže mě nic nezklamalo, ale od jiných značek ano. BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
17. septembra 2016, 11:06 delete

Já od Sephory nic nemám, ale ráda bych vyzkoušela odlakovač na nehty v takovém červeném obalu.

BLOG: KOSMETICKÁ TAŠTIČKA

Pěkný den! :)

Reply
avatar
Pauline♥
AUTHOR
17. septembra 2016, 12:52 delete

Rtěnku ze Sephory jsem neměla, ale vždy jsem myslela, že právě rtěnky by mohli mít kvalitní :( Je to škoda, odstín je to opravdu pěkný :)

Pauline's Tiny World

Reply
avatar
17. septembra 2016, 19:45 delete

to ma vždy tak nemilo prekvapí, keď produkt, ktorý sa tvári kvalitne a draho, nakoniec dopadne takto :( ja som už mala takýto hrudkový rúž ale už si nespomínam aká to bola značka
MakeUpByVeo

Reply
avatar
18. septembra 2016, 19:02 delete

A to mas aspon Sephoru v CR :) tak ak ta nieco bude lákať toto radsej nie :)

Reply
avatar
18. septembra 2016, 19:02 delete

Odlakovac by mi ani nenapadol :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
19. septembra 2016, 15:26 delete

od Sephory jsem ještě nic neměla, ale toto už jen kvůli tvé recenzi bych si asi nekoupila :) není to zrovna super, když to nepřijemně voní a má tu rtěnku člověk na rtech.

Somethingbykate

Reply
avatar
19. septembra 2016, 21:28 delete

Jj aj mna! A taký pekný obal ma:/

Reply
avatar