Skúšali ste niečo od Loreal Tecni Art?


V predposlednom videu ste mohli vidieť tento sprej a nakoľko som vám sľúbila jeho recenziu, poďme rovno na ňu, kým náhodou nezabudnem. Dnes teda bude v hlavnej úlohe Loreal Tecni Art termofixačný sprej - a verte mi, že ak si žehlíte alebo kulmujete vlasy veľmi sa vám hodí poznať ho. 
Nakoľko som tak nejak mentálne vysporiadaná s tým, že skôr či neskôr zhodím moje dlhé kadere a dám sa ostrihať ťažím teraz z vlasov čo to dá. Peroxid, žehlenie, kulmovanie - proste total bomba nálož pre vlasy. Ale viete čo? Strašne si to užívam :) Veľmi sa mi páčia moje upravenejšie vlasy - krajšie na nich vynikne svetlá balayage a baví ma vymýšľať rôzne účesy. 


 Z toho dôvodu som sa rozhodla trochu viac investovať do termo ochrany vlasov, nech to zase neprepálim úplne. Na nete ma zaujal tento Loreal sprej a keďže som nič z Tecni Artu ešte nemala šup to objednávať. S výberom som absolútne spokojná! Čo oceňujem asi najviac je rozptyl spreja, ktorý je neskutočne pohodlný. Sprej má výborný rozprašovač, ktorý nanesie produkt presne tam, kde má - vďaka čomu nebudete mať olepené ramená alebo nedajbože tvár. Samozrejme ako vždy oceňujem aj jeho vôňu, ktorá je jemne sladká - a určite nebude nikomu vadiť. 


Ja sprej používam pred žehlením alebo kulmovaním na suché vlasy, ktoré následne rozčešem, aby sa produkt dostal všade. Potom chvíľu počkám nech trochu vo vlasoch sadne a preschne a šupito kulmovať! Sprej vlasy nelepí ale je vidno, ako vlny pekne utuží takže nemusíte používať lak. Ja sa laku posledný mesiac pri kulmovaní úplne vyhýbam, pretože preferujem tie rozčesané glam vlny ako ste ich videli vo videu. Len pre zaujímavosť - v poslednom videu v Grécku som mala vlasy natočené 4 deň a tie vlny boli podľa mňa fakt fajn :) 


Za mňa naozaj super produkt, ktorý sa cenovo takmer vôbec neodlišuje od tých drogériových avšak je podstatne lepší. Nelepí ale tuží a fakt príjemne vonia.

A čo vy? Chránite si vlasy? Akým výrobkom? Teraz si viac kulmujete či rovnáte?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Naty
AUTHOR
20. septembra 2016, 7:53 delete

Ja som si vlasy skoro stále žehlievala a používala som ochranný sprej od Syoss. Od L'oreal tecni.art by som chcela vyskúšať stylingový krém French Girl Hair French Foissé :) Mrkni na môj blog: My parisian heart

Reply
avatar
Sisters hoods
AUTHOR
20. septembra 2016, 11:40 delete

Od L´oreal miluji jejich Hot&Liss termofixační sprey. Tento určitě vyzkouším :)

Reply
avatar
Thess
AUTHOR
20. septembra 2016, 14:53 delete

Používám a mám ho moc ráda :)

SmileThess

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
20. septembra 2016, 20:00 delete

mňa loreal vlasová kozmetika nejako obchádza, ochranu pred žehlením mám teraz tresemme a som fakt spokojná :)

Reply
avatar
20. septembra 2016, 22:16 delete

vidíš tak ten som nikdy nemala!

Reply
avatar
20. septembra 2016, 22:16 delete

ten podľa mňa trochu lepí :/ tento vôbec!

Reply
avatar
20. septembra 2016, 22:17 delete

inak tresemme som práve minula a nahradila práve týmto Lorealom :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
20. septembra 2016, 23:15 delete

Ja žehlím a kulmuje minimálne, lebo ak mám povedať pravdu hrozne ma to nebaví a som v tom ľavá :D niekedy som ale žehlila veľmi často a vtedy som používala asi jeden z úplne prvých výrobkov práve od LOreal. Mal také ružové balenie a tuším mu robila reklamu nejaká známa modelka. Názov ale už nepamätám :)

Reply
avatar
21. septembra 2016, 15:18 delete

Jj ten mam aj ja doma ;) podla mna to mal doma asi kazdy tuším to bol rad Studio

Reply
avatar