Video: Potulky po Aténach


Krásnu nedeľu :) Dnes sa po dlhšej dobe opäť ozývam s mojím obľúbeným typom video - vlogom :) Pri nedávnej dovolenke som pre vás čo, to natočila, tak dúfam, že sa bude páčiť :)
Aj napriek tomu, že ma od Atén neskutočne veľa ľudí odrádzalo bola to jedna z najlepších dovoleniek na akej som kedy bola a vám ju vrelo odporúčam. Tak ako vždy, ak máte radi video tak klik nižšie a ak radšej fotky tak kuk nižšie :)

My ste do Atén leteli s Ryanair-om, kde sme zohnali letenky pre oboch v cene okolo 50 €, takže tam nebolo nad čím dumať. Ubytko sme prvýkrát riešili cez AirBnB nakoľko výber hotelov bol v auguste naozaj zúfalý a takto sa nám podaril zohnať krásny byt hneď v centre mesta za super peniaze. Tým, že sme bývali hneď v centre sme nemuseli používať metro a skoro všade sme chodili peši. Atény sú naozaj prekrásne mesto plné úžasných pamiatok, milých ľudí a neskutočne chutného jedla. Chodenia po pamiatkach sme striedali s kúpaním sa pri mori, takže sme mali vyvážené chodenie s relaxom. Kolom dokola vážne skvelá dovolenka a ja vám fakt len radím nenechať sa odradiť :)

 

A čo vy? Boli ste niekedy v Aténach? Páčilo sa? Lákajú vás?
Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
Kate P.
AUTHOR
19. septembra 2016, 14:47 delete

muselo to být super a letenky jste sehnali za fajn cenu:) na video mrknu jakmile bude chvíle času, mám ráda vlogy, tak se na ten tvůj těším:) Fotky jsou krásné a máš náherné ty modré šaty s květinami.

Somethingbykate

Reply
avatar
19. septembra 2016, 16:33 delete

Krása! Do Athén bych se každopádně jednou taky moc ráda podívala. Fotky máš moc povedené, hlavně mě fascinuje, že ti na nich nepřekáží žádní turisté! To je sen snad každého fotografa.. Super. :):D

Reply
avatar
19. septembra 2016, 18:46 delete

Ale vo videu veru sú :) hlavne na Akropole tam to bola tlačka :)

Reply
avatar
19. septembra 2016, 22:06 delete

mohla som ťa dnes vidieť v Auparku v BA, alebo máš dvojníčku? :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
19. septembra 2016, 22:15 delete

jeej,tak som sa nemýlila :) to je milé

Reply
avatar
20. septembra 2016, 8:12 delete

jj :) Tak sa očividne podobám naživo :))

Reply
avatar
20. septembra 2016, 16:08 delete

Kráásne fotky ♥ niečo podobné bolo aj ked som bola na rodose :)
ORLLING

Reply
avatar