Čo kúpiť na Vianoce kamarátke - tipy do 10 €


Pôvodne som tento rok neplánovala robiť odporúčanie príspevky, ale keď ich vidím na iných blogoch nedalo mi. Príde mi to potom, ako keby som odignorovala jednu časť Vianoc a to by bolo teda hulvátske. Tento rok urobím tri príspevky – pre kamarátku, rodičov a priateľa/manžela a ako vždy budem sa venovať kozmetike, keďže o tom je môj blog. Ak by ste chceli takéto príspevky vo videovej forme dajte vedieť, budúci rok môžeme upgradovať J Kamarátkam sa podľa mňa darčeky kupujú strašne dobre – poznáte ich super, viete čo ich poteší a vaša peňaženka pri ich darčeku nemusí vôbec zaplakať. Ja vám ukážem tri, ktoré nie sú vôbec drahé a sú fakt super. Kupujte Kallos!
To je moja rada číslo jedna J Vážne super značka za naozaj málo peňazí. Nemala som doma výrobok, ktorý by mi nesadol, skôr naopak. Aj po rokoch skúšam nové a som stále v nemom úžase ako pribúdajú a Kallos sa pekne rozrastá. Super darček sú masky, či už v tých obrovských litrových baleniach alebo aj týchto malých. Ja mám teraz doma na poličke Jazmínovú verziu, ktorá je určená pre suché a poškodené vlasy (čo má väčšina z nás). Maska krásne vonia a vlásky sú po nej pekné jemné a rozčesateľné. Ja mám masku inak z http://www.parfemy-elnino.sk/ , kde viete kozmeticky zaopatriť celú rodinu. Drahé veci, lacné veci – zoženiete tam všetko niekedy až za ceny, ktoré si dvakrát skontrolujete aby ste si boli isté, že neškúlite J


Dermacol balíčky sledujem už roky rokúce a priznám sa, že aj napriek tomu, že ich od Dermacolu dostávam ako darček po sviatkoch skoro nikdy neodolám a dokupujem si nejaké sama. Ich balíčky zvyčajne nestoja veľa a sú super. Majú pekné balenia (čo vám zoberie z pracnosti na balenie ak sa v tom nevyžívate J, nestoja veľa a obsah vždy poteší. Ak sú vaše kamarátky ako moje tak majú doma už 750 kozmetických taštičiek a určite nepotrebujú ďalšie. Preto sú podľa mňa ideálne balíčky, kde je viac výrobkov na úkor kozmetickej taštičky. Tento balíček s belgickou čokoládou je inak paradoxne ten, ktorý som jednak dostala tento rok J a jednak, ktorý som si kúpila minulý rok po Vianociach. Balíček obsahuje sprchový gél, telové mliečko a super peeling a stojí okolo 10 €. Na ich e-shope alebo v tej rozkošníckej predajni ešte určite teraz vychytáte nejaké ďalšie zľavy, takže táto cena kľudne nemusí byť výsledná. Či už zvolíte takýto balíček alebo namixujete hocičo iné od Dermacolu podľa mňa urobíte dobre, lebo je to jedna z naj značiek a nepoznám nikoho, kto by ju nemal rád. 


A keď máme oklieštený rozpočet bolo by dosť divné, keby tu chýbala Ziaja. Zase budem vychádzať z môjho okolia a poradím vám jednu vec – dajte vašej kamarátke niečo, čo je super ale pravdepodobne by po tom nesiahla sama. Ziaja má kopec super výrobkov, ale veľa z nich je prvoplánových – voňavé sprcháče, telové mlieka, šampóny. Čo tak jej dať niečo, čo je super ale nikdy by si to možno sama nevybrala? Kam mierim? Na olivovú sadu. Každý podľa mňa radšej siahne po niečom voňavejšom a k tomu Olivová sada ukrýva 2 extra výrobky. Prvým je jednoznačne Olive Leaf umývací olej na tvár a telo a druhým je Olive Leaf telový peeling. Umývací olej patrí podľa mňa medzi najlepšie drogériové – pokožku nedráždi, pekne premastí a teraz v zime vám ušetrí čas krémovania. Na druhú stranu olivový peeling je podľa mňa top 3 najlepší výrobok od Ziaja – je jemne, čisto voňavý, má príjemnú nedráždivú konzistenciu a ako vždy super cenu. Viem, že Ziaja je trochu problematická na nákup tak si mrknite stránku http://www.fortis-slovakia.com/  alebo kutrajte v Tesco či Kaufland.

Ak ste si ešte nepozreli moje video, kde radím ako ušetriť na vianočných darčekoch tak klik:tu. Možno vám ešte niečo z toho prijde vhod J

A čo vy? Čo dávate kamoške? Dajte tipy J Hovoríte si navzájom, čo chcete alebo sa snažíte prekvapiť?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Dominika
AUTHOR
7. decembra 2016, 8:45 delete

Kallos je úžasná značka. Mám s ňou len pozitívne skúsenosti a navyše ani veľa nestojí. :)

www.thefashiontwiins.blogspot.sk

Reply
avatar
Dominika
AUTHOR
7. decembra 2016, 8:45 delete

Kallos je úžasná značka. Mám s ňou len pozitívne skúsenosti a navyše ani veľa nestojí. :)

www.thefashiontwiins.blogspot.sk

Reply
avatar
7. decembra 2016, 8:58 delete

Tou řadou Dermacol Aroma Rituals se nedá šlápnout vedle :)

eLblog

Reply
avatar
8. decembra 2016, 16:22 delete

Presne :) vsetky su super!

Reply
avatar