Piatok sviatok


Prerobené! Konečne! Ale tomu budem venovať samostatný post, pretože moje kúpeľňové trápenie si zaslúži samostatný martýrsky post, bola by škoda obmedzovať ho len takto na pár riadkov :) Tento piatok je pre mňa veľmi špeciálny. Dôvody mám na to dva - včera bol u nás vo firme vianočný večierok a tak dúfam, že dnes tam polovica ľudí nebude a bude kľud. Druhý - že po dlhej dobe ma nečaká víkend plný upratovania, bojovania s robotníkmi - a idem sa konečne vrátiť do zabehnutého. Zajtra natočím (ak svetlo dá) dve videá, s rodičmi ideme na vianočné trhy, pôjdem na jógu a proste taký ten správny kľud. Konečne - po mesiaci a pol. 
Neviete si predstaviť ako strašne sa na sobotu teším - pre mňa to budú fakt malé Vianoce. Inak čo sa týka Vianoc - darčeky mám nakúpené, pobalené a už sa trasú od radosti ako budú venované. Ja som mala také malé Vianoce minulý týždeň, kedy som mala narodeniny a nedalo mi nepochváliť sa rovno kabátom, ktorý som dostala od manžela. Malé vnuknutie darčeka (rozumej poslala som mu link na whats-up) očividne zabralo a tak ma čakal pekne zabalený na moje narodeniny. Aj keď to nie je ozajstná koža je veľmi príjemný a hlavne teplučký. Cítim sa v ňom ako princezná a neverili by ste ako púta pohľady. Bodaj by nie, aj ja by som sa obzrela :)
Fashion a knižnými úlovkami vás ďalej zaťažovať nejdem, ale z kozmetického sveta som dostala Clinique adventný kalendár, ktorý ste mohli vidieť na mojom Instagrame (klik:tu). Úplne úúúžasný darček a musím vám ho zakomponovať do nejakého videa aby ste ho videli ,,live". A okrem kalendárika ešte môj wishlistový parfém Panther od Cartier - samoška, že bude recenzia :)


Inak neviem ako vy, ale ja som už vytiahla aj rukavice :) tieto elegantno/huňaté som dostala od e-shopu https://www.stoklasa-sk.sk/. Inak čierne rukavice sú pre mňa ako sponky do vlasov. Zvyčajne každú zimu nejaké stratím, takže som bola veľmi rada, že mi tieto došli ešte na jeseň. Mám možnosť si ich užiť kým sa rozhodnú upustiť náklonnosť mojich rúk :)


Tak si dnes užite piatok a dúfam, že si víkend rovnako užijete ako ja :) Dajte vedieť, čo plánujete a či už máte darčeky :) Som zvedavá!

Vy nezabudnite, že na blogu (tu:klik), facebooku (tu:klik) a mojom youtube kanály (tu:klik) prebiehajú tri úžasné giveaways, kde môžete vyhrať Bioderma výrobky, Lancome parfém ale aj Dermacol.

Je tu inak ešte nejaký strelec? Máte vo vašom meste vianočné trhy? Čo si na nich dávate? Obľúbené jedlo? Pitie? Dajte tipy :)
Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
9. decembra 2016, 7:46 delete

Trhy u nás som tento rok nestihla (vdaka praci), ale v porovnaní s inymi mestami sa to u nas trhmi nazvat neda. :) Inak velmi zaujimavy kabat :)

Reply
avatar
9. decembra 2016, 16:56 delete

ja už som mala všetky darčeky v novembri, keďže ma čaká trošku náročné obdobie teraz do Vianoc a bála som sa, že to potom nestihnem :) inak vyzeráš skvele na fotkách :) užívaj si ešte zvyšok víkendu...ja mám tiež po dlhej dobe dnes čas sama pre seba a relaxujem :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
10. decembra 2016, 23:12 delete

Dakujem :) dúfam ze oddychujes podla predstav :)

Reply
avatar
Cat the G
AUTHOR
12. decembra 2016, 18:58 delete

Ten kabát je tak nádherně huňatý!
catthegdiaries.blogspot.com

Reply
avatar
20. decembra 2016, 18:45 delete

jeeej, parfem od Cartiera som mala minulé leto. A mám na to obdobie krásne spomienky ;)

Reply
avatar