A bude to ešte horšie


Ťažký bol ten včerajšok, že? A verte mi, že to bude ešte horšie :) Či ste boli včera prvýkrát v práci alebo v škole, verím, že sa našiel aspoň jeden nervózny človek, ktorý má pocit, že za tento týždeň sa budú musieť dohnať posledné tri týždne :) Hlavne si nenechajte pokaziť náladu a myslite na to, že Veľká Noc je tu, ani sa nenazdáte :) 
Aby sme však nejak prežili toto preklenovacie obdobie, mám pre vás jednu vychytávku, ktorú možno už aj poznáte, ale je dobré si ju pripomenúť. Teda, ak máte radi kávu :) Ak nie, tak sa vidíme zajtra pri dekoratívkovej recenzii :)

Dnes to totiž bude o sladkej kávovej seanse, ktorú si môžete dopriať každý deň vďaka Dermacol Aroma Rituals a ich Írskej káve :) Ešte, že tento príspevok píšem s kávou v ruke (aj keď nie Írskou) inak by som na ňu mala  100 % chuť :)


Pri Aroma Rituals som strašný prevliekač kabátov a každú sezónu mám radšej inú verziu. Ale ono je to asi logické, s každým ročným obdobím sa spája niečo iné a so zimou sa jednoznačne spájajú sladké a teplé nápoje. Inak Írsku kávu mám fakt rada a ak vám môžem poradiť, dobrú ju robia v Panta Rhei kaviarňach :) Ak máte tip na inú prevádzku v BA dajte vedieť, pôjdem ochutnať :) 
Sprchový gél mám doma už druhé balenie, ale peeling bol veru novinka :) Tam tú vôňu precítite ešte viac pretože je omnoho výraznejšia, sladšia a chutnejšia :) Prosím nechutnajte. Ja som to urobila za vás a nestálo to za to. Neviem!!! kedy sa konečne odnaučím ochutnávať tieto veci (asi nikdy). Peeling má úžasnú konzistenciu, ktorá nie je vôbec očakávateľná. Na prvý pohľad a dotyk je peeling akoby hrubozrnný. Ako ho však začnete nanášať urobí sa z neho akoby pena/pasta, zmení sa konzistencia a na pokožke zvláčnie a nie je agresívny. V tomto sú Dermacol peelingy naozaj extrémne unikátne! Peelingovanie je veľmi príjemné a z pokožky nielenže odstráni odumreté bunky ale ju aj pekne premastí a skvostne prevonia.


Keď sa peelingujem telový krém už nepoužívam, pretože podľa mňa nie je treba. Ostatné dni som však majster krémovač, pretože v tejto zime by som bola inak šupinatá ako krokodíl. Na poličke mám pekne tri krémiky a každý deň sa teším ako si vyberiem podľa mojej aktuálnej nálady. Ak ma večer ešte čaká učenie alebo nejaká robota, tak ide presne na rad káva (pretože si vždy predstavím ako ma vzpruží). Možno je to placebo (asi určite teda) ale vždy sa potom celá prebudím a cítim sa pripravená na povinnosti, ktoré večer prinesie. 
Telový krém má svetlo hnedú farbu (ktorá sa vpije do priehladna) a redšiu konzistenciu. Ideálny je pre normálnu pokožku, alebo ak sa večer ponáhlate a nemáte čas (alebo chuť v mojom prípade) kým zaschne nejaké telové maslo. Povedala by som, že vonia jemnejšie ako sprchový gél a peeling. Vonia viac ako čokoláda než káva a keby ste nevideli názov kľudne by ste sa podľa mňa pomýlili. 
No a posledný do štvorice je krém na ruky. Ten by som vám poradila ako prvý, pretože je naozaj skvelým spoločníkom v kabelke alebo na pracovnom stole. Veľké 100ml za cenu okolo 2€ je fakt deal a zaručujem, že si vaše sladké kávové ruky budete voňať celý deň. Krém príjemne hydratuje, nenechá ruky mastné a schne veľmi veľmi rýchlo.

Kávová sada bude určite príjemným spoločníkom pre každého, kto má rád kávu alebo sladké mlsky :) Tak na zdravie :) alebo na krémovanie!

A čo vy? Máte radi kávu? A ktorú? Chutnali ste niekedy Írsku kávu? Chutí?

Previous
Next Post »

16 komentárov

Pre písanie komentárov
Lena Čerge
AUTHOR
10. januára 2017, 7:57 delete

Nestraš ! :) Já jsem v práci už od minulého týdne....a šla bych zase na dovču ! A bez kafe bych nepřežila ! :)
LenaČerge

Reply
avatar
Tereza Blog
AUTHOR
10. januára 2017, 10:33 delete

Kafe miluji a tuhle řadu od Dermacolu mám také moc ráda :-)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
10. januára 2017, 13:34 delete

Ty fakt ochutnávaš kozmetiku? Ja som to urobila len raz, náhodou a veru by som to neopakovala :D

Reply
avatar
10. januára 2017, 19:13 delete

Túto vônu milujem :) a ešte viacej milujem vônu sprchového od Yves Rocher, ktorý má tiež vônu kávy :)

Reply
avatar
10. januára 2017, 20:26 delete

Ja som bola v robote celé sviatky ale aj tak mi príde tento tyzden nejaky ťažší :)

Reply
avatar
10. januára 2017, 20:28 delete

Bohužiaľ ano :/ stale sa opakovane popálim :/

Reply
avatar
10. januára 2017, 20:28 delete

Taký je? To som vôbec netušila!

Reply
avatar
10. januára 2017, 20:40 delete

Je ťažké vybrať, ktorá vôňa od Dermacolu patrím k mojim NAJ, ale toto je jeden z favoritov :) zatiaľ som mala len sprcháč a telové mlieko. Úplne zbožňujem, keď si ešte urobím domáci kávový peeling <3
World of Nicol

Reply
avatar
11. januára 2017, 7:17 delete

Tak tento je vážne bomba, teda pre mňa po melone :) ale ako ti tu radi už slečna vyššie Yves Rocher má úžasne voňavé sprchové gély :) neoľutujes keď skúsis ;)

Reply
avatar
11. januára 2017, 21:01 delete

Mě tahle vůně vůbec nevoní...

eLblog

Reply
avatar
12. januára 2017, 9:43 delete

Uplne súhlasím :) aj pre mna je to kazdy mesiac iná vôňa :)

Reply
avatar
12. januára 2017, 9:43 delete

Ze je ten melón pecka? Súhlas :) a YR pôjdem pozriet teraz su tam tuším ešte aj akcie :)

Reply
avatar
12. januára 2017, 9:44 delete

Nie? Tak 100 ludi 100 chuti :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
13. januára 2017, 20:30 delete

Kávu mám ráda, a piju hlavně rozpustnou, nebo u babičky občas z kávovaru. A vůni kávy miluji, tahle sada musí být opravdu skvělá.:) Dermacol mám moc ráda.

Somethingbykate

Reply
avatar