Mrazivá fialová


Kávový utorok je za nami a môžeme sa rovno prehupsnúť do mrazivej stredy :) Dnes to bude jedna zimná rýchlovka, ktorú sa mi podarilo objaviť niekedy začiatkom decembra. Ako onedlho uvidíte v jednom videu, ofina vás mierne demotivuje v líčení očí a linky sa stanú vašimi vernými spoločníkmi. Alebo aspoň u mňa je to teda tak a teším sa vždy na dni kedy si ofinu vypnem aby som sa vyhrala aj s očami. Zase ale zachádzam, poďme späť k tej linke :) Avon linky sú u mňa dlhoročná klasika, pretože nestoja veľa a sú veľmi dobré, veď čítajte samé :)


Môj posledný úlovok bol z Avon limitky Liquid Chrome a nesie názov Plum Dazzle. Lákavé už od názvu že? :) Fialové linky mám veľmi rada, pretože nie sú tak na hrane ako fialové tiene, ale sú hravé a zaručene kreatívnejšie ako čierna. Doma nejaké fialové zaručene mám, ale tu ma zaujala tá chromovaná limitka. Fialová nie je predsa taká istá ako chromová fialová :) Linky majú pekný obal (čo mi pripomenulo, že mám doma jeden rúž z Avonu s podobným obalom a mohla by som ho zrecenzovať :) - čierny spodok a krásny fialový chromovaný vrchnák. 
Aplikátor je veľmi praktický - príjemne mäkký, takže si s ním nevypichnete oko, ak si náhodou kýchnete a dostatočne dlhý pre príjemnú aplikáciu.


A poďme na tú farbu! Čo je vlastne chromovaná fialová? Je to fialová akoby so strieborným nádychom. Veľmi pekná farba, úplne ideálna na zimu, kedy sa krásne hodí ku všetkým vlneným čiapkam, šálom a vymrznutým ružovým líčkam :) Úplne vážne linka vyzerá na očiach krásne a podľa mňa neskutočne ladí s týmto počasím. S počasím bojuje statočne a zvládla som s ňou dlhé veterné prechádzky a dokonca aj sneženie. Ja ju nanášam v dvoch vrstvách kedy viac prerazí fialová nad striebornou. Výborná zimná vecička a ak máte teraz doma Avon katalóg určite hľadajte. Ešte mi nedá nenapísať, že schne fakt rýchlo a neotláča sa.

Foto ako dôkaz :)Veľmi pekná zimná linka za málo eúr, ktorá si určite nájde využitie u nejednej z nás :) A viete čo? Už len zajtra a je piatok :) juchúúúú!

A čo vy a linky? Experimentujete s farbami? Akými? Či len čierna dobrá klasika?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
Tereza Blog
AUTHOR
11. januára 2017, 5:50 delete

Většinou používám jen černou , ale mám doma i fialovou a modrou, ale je pravda , že je vytahuji spíš zřídka.

Reply
avatar
12. januára 2017, 9:44 delete

Čierna je najkomfortnejšie ale treba sa niekedy premôcť :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
12. januára 2017, 22:05 delete

Farebné linky mám veľmi rada. Pre mňa je fialová už takou klasikou, ale mám doma aj modré aj zelené :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
13. januára 2017, 19:53 delete

jsou krásný. Já si dávám většinou černé, ale měla jsem i modré a mám jedny tyrkisové.


Somethingbykate

Reply
avatar