Viac ako dokonalý Sleek Rose Gold


Keď som bola v Belgicku, prvýkrát som sa nemusela spoliehať pri Sleeku na vkus môjho manžela a mohla som si vybrať sama, čo sa mi páči :) Prvýkrát som totiž stála pred pekným (poloprázdnym) Sleek stojanom. To bolo radosti! Síce asi tak prvých 5 minút, pretože potom som si uvedomila, že všetko zaujímavé je vypredané a vlastne ani neviem, čo chcem. Moje ženské ja však nemohlo odísť na prázdno, tak som sa k tomu stojanu postavila a začala som hľadať! Povedzme si pravdu, po pol minúte som našla tieto prekrásne líčka a mala som vybrané :) Veď kto by im vedel odolať!


Keď sa niečo volá Rose Gold zvyčajne je to prvý motivátor toho, aby ma to chytilo za srdce. Keď to ešte aj vyzerá pekne a stojí to normálne peniaze tak je jasné, že to skončí v košíku. Páčilo sa mi malé,kompaktné balenie, ktoré mi pripomína Nars a taká farba mi doma chýbala. Nemohla som sa dočkať kedy prídem domov, odfotím si ich a budem môcť začať používať. 


Líčka sú naozaj prekrásne! Majú v sebe dokonalý zlatý odlesk na ktorý sa neviem vynadívať. Sú pigmentované tak akurát, čiže môže stačiť jedna vrstva, ale ak chcete viac farby s kľudom pridajte ešte jednu. Tá farba je naozaj prekrásna - broskyňovo/ružová s už spomínaným zlatým odleskom. Za iných okolností by som si ju možno nechala na jar ale páči sa mi tak veľmi, že ju jednoducho neviem dať bokom. Na mne držia krásne celý deň (ale to všetky líčka) čiže ako ráno nanesiem večer nájdem. Ja som ich kupovala za 7€ čo môžete brať ako orientačnú cenu :) Do Belgicka vás posielať nejdem, ale určite sa nájde nejaký e-shop, ktorý vám ich s radosťou ponúkne. Tak a to je už moja 3 Sleek vec! Už teraz sa teším, kedy príde ďalšia :)

A čo vy a Sleek? Láka vás niečo? Máte vo svojom okolí nejaký stojan? Ktorá je vaša najobľúbenejšia drogériová značka?
Previous
Next Post »

14 komentárov

Pre písanie komentárov
24. januára 2017, 7:51 delete

Sleek značku milujem, a lícenka sa mi hrozne páči, no používala by som ju skôr ako rozjasňovač. :)

www.rebelliouslily.blogspot.sk

Reply
avatar
July V
AUTHOR
24. januára 2017, 16:17 delete

Ahoj, od znacky Sleek este nic nemam , uz dlhsie pokukujem po ich paletkach a licenkach, zatial som si este nevybrala :-)

Reply
avatar
26. januára 2017, 14:16 delete

to je aká zaujímavá farba :) ja Sleek milujem, ale objednávam iba cez internet :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
26. januára 2017, 23:52 delete

A ja budem zas asi jediný negativista, ale moja pleť je o sleek- om nekompatibilná...mám tiene aj lícenky a všetko zo mňa nepekne mizne, viac ako ostatné značky...ale tento odtieň vyzerá pekne

Reply
avatar
27. januára 2017, 20:22 delete

Nevadí :) kazdy názor sa cení :) na mne naštastie zatiaľ nemizne nic len parfum Bottega Venetta ;)

Reply
avatar
28. januára 2017, 16:53 delete

Internet je v dnešnej dobe velky kamarát :)

Reply
avatar
28. januára 2017, 16:54 delete

Za mna najlepšia paletka je Uricte divine storm :)

Reply
avatar
28. januára 2017, 16:55 delete

Jj urcite aj to je možnosť :)

Reply
avatar