Video: Ľahké líčenie s ofinou

Keď som pred pár mesiacmi zvažovala ofinu nevedela som úplne do čoho idem. Samozrejme, že som ofinu už predtým mala, ale kvalita vlasov sa mi za posledných pár rokov pomerne dosť zmenila. Dôvod, prečo som si dala ofinu bol jednoduchý - je to relatívne ľahká zmena s veľkým výsledkom. Doteraz som každý deň na vážkach, či to bolo dobré alebo zlé rozhodnutie a každú nedeľu si hovorím, že už si ju nechám odrásť. To si teda hovorím aj dnes a uvidíme, čo z toho bude. Sú totiž dni, kedy ju neznášam a sú dni, kedy ju zbožňujem :) Ale dnešné video nie je plač nad ofinou :) Skôr naopak je to video, kde by som vám chcela poradiť zopár vecí, ktoré som si všimla na svojom líčení odkedy ju mám a jeden veľmi ľahký make-up tutorial. Inak, video som natáčala pred Vianocami, preto ešte ten stromček :) Nebojte, už u nás niekoľko týždňov nie je :) 


Ak máte vy nejaké tipy na nosenie ofiny alebo triky pri líčení prosím dajte vedieť do komentárov :) potešia mňa a určite aj ostatné z vás, ktoré riešia, či si ofinu dať alebo nie :)

Máte ofinu? Koľko už? Akú? Šikmú/rovnú? Nelezie vám na nervy?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
22. januára 2017, 15:32 delete

Líčení vypadá skvěle a ofina ti moc sluší! Mně osobně tedy moc ne a proto ti závidím! BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
Nikol
AUTHOR
22. januára 2017, 21:24 delete

Já měla ofinu asi 5 let. Přesně jak píšeš, některé dny jsem ji milovala, ale někdy jsem si myslela, že ji komplet ustřihnu a nebudu mít vepředu vůbec žádné vlasy. Teď si ji nechávám odrůst, bylo pro mě těžké ukázat po tolika letech vůbec můj obličej, ale okolí tvrdí, že mi to bez ofiny sluší víc :D Já si to osobně nemyslím, ta ofina je vždycky originálnější!! :)
Tobě moc sluší a jako vždy super video! :)
MY COZY CORNER

Reply
avatar
23. januára 2017, 8:25 delete

Ja som ofinu mala už veľakrát :) vždy po ostrihani boli dni keď som to ľutovala a dni kedy som sa tešila :)
Ale v najbližšej dobe nemám v pláne sa k nej vrátiť ...
Tebe ofina pristane, ale viac si sa mi páčila bez nej... Inak líčenie pekne len mám pocit, že tá linka ti viac zmenšila oci, pôsobí mi na tebe ťažko, ale nebolo by zlé keby si spravila video ako zväčšiť oči, to by sa aj mne hodilo ;)
A len tak ďalej, od videa k videu si lepšia a lepšia ;)

Reply
avatar
23. januára 2017, 12:37 delete

ja som mala ofinu ešte ako malé dievčatko, ale už by som sa bála do toho ísť, pretože mám vlasy celkom husté a vždy som tam mala takú veľkú bambulu :D
tebe však pristane,máš veľmi pekné vlásky, a aj líčenie sa ti veľmi podarilo :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
23. januára 2017, 18:28 delete

Oj, ja som sa dostala do videa! Ďakujem :)
Ja som mala ofinu ešte na výške a nechala som ju odrásť, lebo niekedy som ju ráno vypla sponkou hore a keď som ju odopla, tak tam ostala :D

Reply
avatar
23. januára 2017, 19:26 delete

jeeej dakujem za krasny kometar :) Ja som tento tyzden zase v tom stadiu ci to uz nechat tak alebo to este potiahnut a uz fakt neviem :)

Reply
avatar
23. januára 2017, 19:27 delete

To mi hovori asi najviac ludi :)inak tip na video je uplne super nieco take vymyslim a natocim :)dakujem :) a dakujem aj za krasny posledny riadok :)

Reply
avatar
23. januára 2017, 21:49 delete

Veronika moc dakujem za prekrásny komentár 🌸

Reply
avatar
23. januára 2017, 21:51 delete

Ved si mi priniesla zivot meniacu informáciu :) uz len minut tu bezpumpickovu tragédiu a bude mk lepsie :) a inak to s tou ofinou co píšeš je moj najvacsi problem akurat ja používam čelenky :) akonáhle dam raz ofinu hore do čelenky uz ju dole nedá nikto a kvoli tomu ju mozem každé rano žehliť, fúkať a všakovako narovnavat :)

Reply
avatar