Back to basics - Soaphoria naparovacie tablety


 Naparovanie som nikdy nemala rada. Kedysi sa mi to spájalo s nepríjemnou kozmetikou, neskôr s nachladnutiami a tak to vo mne aj ostalo. Doteraz nechápem, prečo ma zaujali zrovna naparovacie tablety, ale keď už som ich mala doma viac ako 4 mesiace povedala som si, že je načase vyskúšať ich.

Teda viem, prečo ma zaujali, aby som neklamala :) tým, že nemám doma vaňu mi prišiel rozklad šumivej gule v podobe naparovacej tablety to najbližšie ako sa kedy dostanem ku kúpeľu s Lush voňavými guľami :))) zúfalé, uznávam, ale tá chvíľková radosť sledovania ako tableta šumí, naozaj splnila účel :)


Nápad na šumivú tabletu na pleť je inak podľa mňa fakt cool. Pravda je, že naparovanie je pleti prospešné (aj dýchacím cestám) a ak sa naparujete nad prírodnými extraktami, ktoré sú pleti prospešné o to lepšie. Ja som tablety našla na stránke https://www.krasnakazdyden.cz/ a cena za dve tabletky (čiže dve použitia) je 2,2€. Ak si po naparovaní dáte nejakú dobrú efektívnu masku a potom si doprajete kvalitný pleťový olej alebo sérum, ktoré si vmasírujete máte vlastne hotovú kompletnú kozmetickú procedúru do 4 €. 
Samotné použitie je super jednoduché. 1,Odlíčite si pokožku a v kanvici necháte zohriať horúcu vodu. 
2, Vodu nalejete do nejakej nádoby nad ktorou sa budete naparovať.
3, Do vody hodíte tabletku a budete si chvíľu užívať šumivú show :)
4, Následne sa už len nakloníte nad vaše bylinkové kráľovstvo, prikryjete sa a užívate si 15 minút bylinkového inhalovania.

Samotná tableta vonia ako bylinková sauna, čiže v konečnom dôsledku je to príjemný zážitok, ktorý sa mi nespájal ani s chrípkou ani s škaredým kozmetickým salónom. Pustila som si k tomu príjemnú relaxačnú hudbu a 15 minút ubehlo ako voda. 

Po 15 minútach ma fascinovali dve veci. Aj napriek tomu, že som sa naparovala pokožka nebola mastná ale jemná, hebká a neskutočne príjemná na dotyk. Po naparovaní som naniesla masku a užívala som si fakt super wellnes hodinku. Tableta, ktorú som mala ja je ChilloTab a je určená najmä pre problematickú pokožku - obsahuje liečivé látky ako čajovník, mätu, kamilku alebo ricinový olej. Tie pokožku dezinfikujú, ukľudňujú a napomáhajú hojivému procesu. Ak máte pokožku v peknom stave možno vás viac zaujme ružová verzia NutriTab alebo žltá VitaTab.

Určite odporúčam vyskúšať, nestojí to veľa a ten proces je neskutočne príjemný a dúfam, že aj efektívny. 

A čo vy? Tiež vás kedysi na kozmetike naparovali? Alebo doma keď ste boli choré? Máte to radi?


Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Alenis.cz
AUTHOR
28. apríla 2017, 15:32 delete

Zrovna dnes sem si napařovala obličej a říkala jsem si, škoda že to nijak nevoní. O tomto sem neměla ani potuchy.

Reply
avatar