M.U.S.I.T.E vyskúšať - Loreal Lip Paint


Som obrovským fanúšikom tekutých rúžov na pery. Je to podľa mňa úžasná záležitosť, ktorá vyzerá na perách omnoho krajšie ako rúž a vydrží omnoho dlhšie ako lesk. Doteraz som vedela, že niečo takéto robí len NYX, ktorý to robí fakt, že dobre a prednedávnom som zistila, že obdobné výrobky ponúka aj Loreal. Nie je to inak žiadna novinka, ja som to akosi prehliadla kvôli nezaujímavému obalu. Čo som videla kade tade, na výber je veľké množstvo farieb - ja mám doma dve - jednu super letno/jarnú a jednu neutrálnu na každý deň.

No a mrknite na to, ako úžasne vyzerajú!


Tá jarno/letná sa volá 103 Fuchsia Wars  a je to prekrásna cyklámenová farba, ktorá úplne rozjasní každé líčenie a urobí ho krásnym a špeciálnym. Lesk je pigmentovaný ako rúž a perám poskytuje hydratáciu. Pery pôsobia vyslovene ,,šťavnato", sviežo a pekne. Lesk má klasický leskovitý hubičkový aplikátor, s ktorým sa produkt nanáša naozaj veľmi dobre.
Na perách vydrží cca 2 hodinky a zvládne aj trochu jedla aj pitia. Vytráca sa postupne a neostáva v kontúrach pier.

V jednej vrstve:

Ak ste fanúšikom skôr jemnejších farieb, mojím absolútnym fanúšikom je táto 201 Holywood Beige, čo je nude matná farba. Opäť skvostná pigmentácia, ktorá v jednej vrstve vyčarí peknú, prirodzenú farbu, ktorá sa hodí ku každému líčeniu a na každý deň.

Čo sa mi strašne páči na tomto lesku je, že aj napriek tomu, že je matný vôbec nevysušuje pery a dá s s ním hýbať. Keď ho nanesiete nezaschne do pevna, ale chová sa ako klasický rúž alebo lesk. Vďaka tomu tiež mizne postupne a nezalieza do kontúr pier.
Za mňa sú oba lesky ultimátnym objavom za tento rok, pretože sú dostupné všade a kvalitou sa úplne doťahujú na NYX. Stoja okolo 8€ a za tú cenu odporúčam určite vyskúšať.

A čo vy? Všimli ste si ich? Skúšali ste? Lákajú vás? Čo hovoríte na tekuté rúže?
Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
25. apríla 2017, 9:12 delete

Sú nádherné :) Po pravde som si ich ani nevšimla, zrejme ako pìšeš pre nezaujímavý obal. :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
25. apríla 2017, 21:33 delete

fakt vyzera uplne super! U mna vedie nude :)

Reply
avatar
27. apríla 2017, 14:19 delete

mne sa viac páči výraznejší prvý odtieň :) aj na tebe :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
27. apríla 2017, 16:23 delete

Vazne je:) vrelo radim vyskúšať :)

Reply
avatar
17. mája 2017, 11:54 delete

Ahoj Bianca.
Vyskúšala som, výborné. Ďakujem za tip.
Odporúčam ;)

Reply
avatar