Video: líčenie na Veľkonočný pondelok a testovanie vodeodolných výrobkovPriznám sa, že nápad na toto video nepadol v mojej hlave, ale kreatívny bol manžel. Na jednu stranu si môžem povedať, že jeeej aké kreatívne zlatíčko mám doma a na druhú stranu si môžem povedať, že je to jeden malý švábik, ktorý si chcel užiť oblievačku dvakrát. V dnešnom videu vám totiž to ukážem jednoduchý návod na pondelkové líčenie a otestujeme spoločne, či znesie pondelkovú oblievačku alebo nie. 

Dnes teda zaručujem, že jeden klik vás dostane jednak k tutoriálu a jednak k trochu zábave :) 


Líčenie je v zásade veľmi jednoduché a jeho cieľom bolo, aby bolo praktické. Vystavala som vodeodolný základ, ktorý by sa počas dňa nemal meniť a mal by vydržať či už deci alebo hektolitre vody, ktoré vás čakajú. Absolútnym základom sú tri vodeodolné výrobky, na ktoré sa bližšie pozrieme aj v recenzii na blogu. Tak pekné čítanie alebo pozeranie a vidíme sa na konci :)


Základom líčenia bola vodeodolná riasenka Astor Eye Artist. Tá bola pre mňa vo videu celkom výzvou, pretože má pomerne tuhý aplikátor, na ktorý nie som zvyknutá. Zvyknete si na neho asi za tri dni a potom vám už príde fajn, ale prechod z mäkkého Lorealu na toto bol fakt šok. Kým sa dostanem ku kladom, nedá mi nespomenúť ešte jednu nevýhodu - tenká linka sa s tým aplikátorom robí fakt ťažko. Ak si robíte linku, ktorá letmo obkresľuje oblasť rias, toto nebude nič pre vás. Hrubá a výrazná linka - v tomto Astor na druhú stranu exceluje.

Pravda je, že tieto dve nevýhody vo veľkej miere prebíjajú dve vlastnosti - výdrž a pigmentácia.
Ako ste mohli vidieť vo videu linka vydržala vyliatie vody ako aj priamo aplikovanú vodu rozprašovačom. Ak sa vám teda počas dňa linka rozpíja, alebo bývate v daždivom Londýne či pralese :) toto by mohla byť vaša kamoška. Ja som video natáčala okolo 9 ráno a dokonalú linku som mala 23.15 keď som išla z kina. Za cenu 3,5€ má výdrž omnoho drahších výrobkov. 

Swatche linky sú vo videu :)Najväčším objavom videa je Astor EyeArtist Brow Liner v odtieni Brown. Pomerne nenápadná ceruzka za cenu okolo 2€, bola fakt príjemným šokom. Neviem prečo, ale nikdy by som netipovala, že Astor bude mať tak dobrý výrobok na obočie a tobôž by som nečakala, že bude mať na výber tri farby (alebo aspoň na http://www.parfemy-elnino.sk/ má).

Vynikajúca ceruzka, ktorá je jemne tvrdšia (čo je však na obočie fakt fajn, pretože sa aspoň nezlomí) a krásne s ňou dokreslíte obočie. Farba mi vydržala pekne celý deň a ako ste mohli vidieť vo videu, voda s ňou vôbec nič nerobila!

Swatche sú vo videu :)


Poslednou súčasťou dokonalého vodeodolného make-upu musí byť vodeodolná riasenka! Keď už som sa pustila touto cestou testovania, tak som si dopriala Maybelline Colossal Volume vo vodeodolnej verzii. Túto riasenku som kedysi zbožňovala v klasickej ľahko odličovacej verzii, a tak som predpokladala, že vodeodolná bude o tom istom, akurát jej voda nič neurobí.

A viete čo? Je to tak :) Ako ste mohli vidieť vo videu, riasenka oči krásne otvorila, riasy natočila aj v dvoch jemnučkých vrstvách a navyše po obliatí vodou ostala na mieste a ani sa nepohla.
Super pozitívne je aj odličovanie - ide dole micelárkou, len si tampónik nechajte na oku minútku a nešetrite s odličovačom. Jej cena je pod 5 € a ja som si ju odložila bokom na júnovú dovolenku :) To mi bude hej, keď vám budem točiť vlog a nebudem vyzerať ako keby ma v Japonsko vymenili s mojimi malými očami :) 


Dúfam, že sa vám video a recenzia páčili a že vás trochu pripravili na zajtrajšok. Mať v hlave dobré vodeodolné výrobky sa oplatí aj mimo Veľkej Noci a ja som rada, že som sa trochu zbavila vodeodolných predsudkov a reálne otestovala ,,funkčnosť" toho, čo sľubujú.

Vy si užite zajtrajšok, želám vám aby ste boli celý rok krásne a zdravé aj bez tej vody a keď už to inak nejde, tak si to aspoň užite :) Ja som si to fakt užila :)

A čo vy? Budú vás doma zajtra šibať či oblievať? Či ani ani? Čo máte nachystané pre šibačov?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
kuku lienka
AUTHOR
16. apríla 2017, 20:09 delete

Video pobavilo :) som stále čakala, že ti vyleje kýbel vody na hlavu :) (ja som také schytala už aj do postele :) )...
No možno sa kuknem po tejto špirále, lebo môj minuloročný pokus so špirálou z Avonu skončil tak, že som z bazéna na Delfíne vyšla po malom namočení ako PANDA :D
Inak ma tak napadlo pri pozeraní videa, že si spomínala, že nám spravíš Room tour, ešte to máš v pláne, mňa osobne by to veľmi potešilo lebo plánujem rekonštrukciu :)

Reply
avatar
16. apríla 2017, 21:53 delete

Vidíš, preto som chodila na Delfín zásadne nenamaľovaná :) nech sa mi tá banda detí skáčucich salto pri brehu nesmeje keď vyjdem :)

Jasné, že room tour plánujem! Potrebujeme však dokončiť ešte zopár vecí a chcem aby to bolo tip top, keď to ukážem svetu :))

Reply
avatar