Aj Ziaja má
Ziaju mám strašne rada :) Ale to asi viete ak čítate môj blog. Čo ma však neustále prekvapuje je to, koľko výrobkov do ich portfólia stále pribúda. Každý mesiac keď si pozriem ich e-shop http://www.fortis-slovakia.com/ tak tam vidím niečo nové, čo by som chcela vyskúšať alebo čo sa mi minulo a potrebujem si dokúpiť. No a takáto novinka (pre mňa) boli aj zubné pasty. Normálne, že keď si pozriete ich e-shop (alebo ideálne navštívite predajňu) nájdete tam kopec pást za super ceny. Ja som sa rozhodla vyskúšať mne srdcu najbližšiu Mätovú a vy dnes zistíte, či stojí za to :)Čo je super na Ziaja mätovej zubnej paste je, že obsahuje xylitol namiesto fluóru. Xylitol sa prirodzene nachádza v slinách a preto je bezpečný a šetrnejší voči zubnej dutine. Rovnako však pôsobí antibakteriálne a posilňuje sklovinu :) Zjednodušene win-win.  

Keď si odmyslíme tieto múdre slová a pôjdeme na to čisto laicky tak čo je asi najdôležitejšie je, že pasta absolútne super chutí. Vážne :) príjemná, osviežujúca mätová chuť, po ktorej vám nie je zle ale ostane vám len svieži dych. Pasta inak netradične silno pení (alebo možno aj normálne, ale ak používate pol roka v kuse slané prírodné  pasty tak vám každá pena príde super penivá). 


Tak ak máte radi mätové pasty a vadí vám flór máte minimálne jednu dostupnú alternatívu. Pasta stojí okolo 3€ a má 75ml.

A čo vy a Ziaja? Máte ju radi? Máte od nej niečo doma?
Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
Johanka
AUTHOR
6. júla 2017, 10:38 delete

Jé, tak to je skvělá zpráva, jelikož ziaju mám skoro hend za rohem :).

Reply
avatar