Dermacol Sea Salt SpraySalt sprejom som odolávala roky :) Viem, že tu sú už dlho, niekto ich miluje a niekto neznáša - no vyberte si z toho, či to stojí za kúpenie alebo nie. Fakt je, že pri mori mám vždy najkrajšie vlasy. Minulý rok v Turecku som sa nestačila diviť každý deň aká vlasová bohyňa som bola. Krásna farba, objem, štruktúra - fakt wow. Potom som došla domov a v mihu momenta sa z bohyne stalo klasické mestské dievča, ktoré vytiahlo zo šuflíka kulmu a žehličku :) A teraz otázka je - čo je vlastne cieľom Salt spreju? Objem? Štruktúra? Messy look? Vlasy ako pri mori?Keď mi z Dermacolu poslali Salt Sprej alebo oficiálne Beach Style Hair Spray with UV Protection poskočila som od radosti. Mohla som si ho konečne doma poskúšať a zistiť, či budem mať vlasy ako som mala minulý rok v Turecku.

Čím začnem, je samotný obal - podľa mňa fakt pekné modré balenie, ktoré evokuje more a leto. Balenie má 150 ml a sprej stojí okolo 5 €. Samotný sprej obsahuje epsomskú soľ, vďaka ktorej vlasy ostanú jemne vlnité. Okrem toho sprej obsahuje UVA/UVB čiže vlasy sú nielen krajšie ale ešte aj ochránené pred slnečným žiarením.


Čo ma zaujalo inak na prvé použitie bolo, ako sprej super vonia. Príjemná, jemne sladká ale svieža vôňa, ktorá vlasom prospeje najmä po obede vo Food Courte :) No a poďme na účinky :) Sprej vlasy reálne nechá ako od mora -poznáte to, taká tá slaná štruktúra. Po nastriekaní si ich pokrčte v rukách a nechajte uschnúť. Výsledok vidíte na fotke :) Jemne vlnité, messy, boho vlasy. Za mňa spolu s vrkočmi ideálny letný look, ktorý nestojí veľa námahy, ale vyzerá fakt super.

Ešte výraznejší výsledok je inak na krátkych vlasoch- kamoška si ho u mňa skúšala a výsledok je úplne taký ten časopisový efekt messy hair - za vyslovene pár sekúnd.


Čo však odporúčam robiť je nosiť si sprej so sebou a každé 4 hodiny naniesť nanovo. Tým pádom sa efekt uchová (inak vlasy padnú a sú rovné). Ja si sprej prestriekavam rada, lebo pekne vonia :) takže spájam príjemné s užitočným.

Za mňa veľmi príjemná letná záležitosť, vďaka ktorej mám ,,boho" efekt za pár minút. Ak by ste chceli jednoduchý tutoriál dajte vedieť, rada pripravím :)

A čo vy a Salt spreje? Máte doma? Skúšali ste? Aj vy máte pri mori super vlasy?


Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
7. júla 2017, 11:42 delete

Neviem ma tej fotke skot vyzeras ako keby si si necesala vlasy minimalme tyzden vobec sa ti to nehodi a s copom a upravenymi vlasmi vyzerae lepsie

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
7. júla 2017, 17:42 delete

Efekt se mi teda spíš nelíbí.. :(

Reply
avatar
8. júla 2017, 9:12 delete

Já mam seasalt sprej od Aussie :)

Little Dreamer

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
8. júla 2017, 18:31 delete

Prepáč, mne sa to teda tiež skôr zdá čudné ak to nosíš takto :D

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
10. júla 2017, 12:48 delete

noo...konkretne s tymo by som bola opatrna....pozri si zlozenie...na prvych miestach je tam alkohol denat....nic moc pre vlasy...teda aspon pre tie moje. J.

Reply
avatar
11. júla 2017, 15:57 delete

Baby dakujem za komentáre a uznávam, že pre niekoho som mohla vyzerať ako šialená Bára s tými vlasmi :) :) :)

Reply
avatar