Kiss kiss


Nakoľko sa momentálne nachádzam v Turecku nenapadol mi príhodnejší nadpis ako najväčšia Tarkanova odrhovačka :) Ak ste sa teraz prelakli, že nebudú recenzie, žiadne strachy :)
Doteraz ste ani nepostrehli, že tu nie som a nepostrehnete to ani nasledujúce dni. Recenzie sú pekne naplánované a ja tu mám wifi aj na rozdávanie, takže budeme spolu stále v kontakte :) Stále vám však radím skamarátiť sa s mojim instagramom tu:klik, pretože tam pravidelne pridávam fotky a videá :) 

Dnes to však bude o štvorici mojich najobľúbenejších Avon rúžov, ktoré v poslednej dobe točím dokolečka. Niektoré ste na blogu už videli, ale nakoľko sa ma na nich vždy ľudia v mojom okolí pýtajú povedala som si, že vám ich zhrniem do jedného príspevku aby ste ich mali pokope.


Keby som vám mala povedať jeden výrobok z Avonu, ktorý musíte mať neváhala by som ani sekundu a povedala by som vám, že je to matný rúž s názvom Supreme Red. Je to ten najlepší rúž aký mám doma a aký Avon kedy vytvoril. Je tomu tak z dvoch dôvodov - dokonalá červená farba (ale že absolútne dokonalá) v spojení s matným efektom (ktorý tlmí relatívnu ,,lacnosť" červenej) a vynikajúca výdrž a pigmentácia. To sú vlastne 4 dôvody :) Každopádne na tento rúž počúvam už roky komplimenty a stavím sa, že keď si ho objednáte budete počúvať to isté :)Druhého obľúbenca by ste mali poznať ak máte radi jemné, neutrálne farby. Má názov Pure Pink a je to ten najideálnejší rúž pre denno-denné použitie. Tiež je z matnej kolekcie (čo je u mňa vždy veľké plus) a má nielen prekrásnu farbu ale aj úžasnú pigmentáciu a výdrž. Matné rúže vydržia vždy dlhšie ako lesklé, čo je super ak sa vám nechce kontrolovať farba každú pol hodinu. Aj keď by ste podľa názvu čakali, že pôjde o nejakú baby pink farbu opak je pravdou. Pure pink je mix nude a ružovej - v čoho dôsledku vznikla super farba na každý deň, ktorá sa hodí skoro každému.


O mojom treťom obľúbencovi je dobré prečítať si na blogu a až potom si ho objednať. Názov totiž podľa mňa zvádza k trochu inej farbe ako vo výsledku máte. Odtieň sa volá Revitalising Rapsberry čo vo mne evokuje šťavnatú letnú malinu. Vo výsledku máte skôr v skutku nevšedný odtieň, ktorý je lepšie 100x vidieť ako o ňom počuť. Je to totiž mix ružovej/červenej a zlatistej - čo je super letné kombo, ale nemá nič s malinami.  Rúž má pekné čierno- zlaté balenie, a má pevnejší obal ako Avon rúže zvyčajne mávajú. Je mastný, ale hutnejší ako iné rúže. Je silno pigmentovaný a s kľudom vydrží aj malé jedlo alebo pitie. Vďaka tým zlatým odleskom výborná letná vychytávka.


 A moju obľúbenú štvorku uzavriem hádam mojím prvým rúžom aký som kedy z Avonu mala a to Dream Fuchsia. Je to úplná ružová klasika, ktorá dodá tvári romantický dievčenský nádych. Mám pocit, akoby ma táto farba rozžiarila, keď som unavená a dodala mojej tvári energiu, keď ju potrebuje. Strašne často ho používam namiesto balzamu - pretože je mastný, ale super pigmentovaný. Za sekundu majú pery peknú farbu a hydratáciu.

Všetky rúže stoja do 7 € a ak má na ne Avon akciu tak ak menej :) A čo vy? Máte tiež obľúbený Avon rúž? Ktorý? 
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
4. júla 2017, 9:55 delete

Ty máš výhodu že sa ti všetky farby hodia ja by som s tým ružovym vyzerala hro ne zle :D kočka :)

Reply
avatar
6. júla 2017, 18:55 delete

mne všeobecne Avon rúže veľmi nesedia, ale tebe naozaj každý dotieň, i keď najviac sa mi na tebe vždy páčia tmavé rúže, takže prvý červený je podľa mňa top :)
MakeUpByVeo

Reply
avatar
6. júla 2017, 20:52 delete

Ja si pamätám ešte ako ti tie Mark neony nesadli a bolo mi to ľúto :/ ja ich ruže fakt zbožňujem a aj teraz sú ku mne na ceste ďalšie matne lebo tie sú proste top topov top :)

Reply
avatar