NYX High Voltage - limitka pre Pepco?Dobre, to že má NYX extraordinérne výrobky na pery som vedela. Ale viete čo? Môj vnútorný hejter si stále hovoril, že raz to musí skončiť. Že raz si proste kúpim nejaký výrobok a ten bude oničom, alebo absolútny priemer. Rúže z edície High Voltage mi prišli ako presne ten správny adept. Nie, že by som chcela mať doma zlý výrobok, ale škaredý obal a nízka cena (okolo 3€ na https://www.parfemy-elnino.sk/) nasvedčovali tomui, že som našla ,,ten" nepodarok v ich výrobkoch. Na testovanie som si zobrala farbu Hollywood a išla som do toho :)


Teda, alebo aj nešla :) strašne sa mi nepáčil ten obal, prišiel mi ako výrobok z Pepca, a tak som ho mala v košíčku a čakala, kedy ma prestane iritovať. Taká super značka a taký škaredý obal? Obyčajný plast, potlačený bielym písmom je proste pri NYX-e sklamanie. No, ale poďme k veci, po mesiaci čo som ho mala doma som ho vytiahla a naniesla na pery. A skoro som odpadla. 


Je to jeden z najpigmentovanejších rúžov aké mám doma a ak ste si mysleli, že máte pigmentované rúže, tak nemáte lebo toto je úplne iný level. Zrazu hodnotenie pigmentácie naberá úplne iný rozmer, pretože NYX High Voltage búra všetky moje doterajšie mierky.

Extrémna pigmentácia, jemná, maslová konzistencia a vynikajúca výdrž. To všetko za cenu okolo 3€. Chápete, toľko stojí S-he :) Strašne som chcela povedať, že moje doterajšie skúsenosti s NYX boli len náhoda, ale fakt nie sú. Fakt je to značka, ktorá to vie s výrobkami na pery najlepšie. 
Za mňa úplne absolútny skvost a vám radím vyskúšať. Za tú cenu :)

A čo vy a NYX výrobky? Ktorý je váš NAJ? Mali ste aj nejaký zlý?
Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
Pauline♥
AUTHOR
17. augusta 2017, 14:54 delete

Teeda, obal je fakt ošklivý :D Když jsem pak ale viděla výsledek, úsměv nad tím ošklivým obalem mě přešel! Souhlasím s tím, že NYX produkty na rty umí. Jsou i cenově dostupné, což je na nich nejlepší. Jejich matné lip creamy jsou pro mě TOP :)

Pauline’s Tiny World♥

Reply
avatar
17. augusta 2017, 17:29 delete

Jsem ráda, že je rtěnka lepší než její obal :) a neskutečně ti sluší ♥

Little Dreamer

Reply
avatar
MONNIKA
AUTHOR
17. augusta 2017, 18:18 delete

Pěkný odstín :)

Reply
avatar
18. augusta 2017, 0:38 delete

Čosii...mne sa strašne páči jednoduchosť, minimalizmus a tento obal mi taký pripadá, čiže mne sa páči a ešte tá pigmentovanosť a wow :O Super ti sedí :)

www.recenzie-kozmetiky.blogspot.sk

Reply
avatar
19. augusta 2017, 22:45 delete

tak vidíš, pre teba potom ideálny výrobok :) dakujem :)

Reply
avatar
19. augusta 2017, 22:46 delete

akeee matne lip creamy? Jak to ze nepoznam!!! ooooooooo, idem googlit :)

Reply
avatar
Sim
AUTHOR
20. augusta 2017, 16:20 delete

Produkty na rty od Nyxu mám ráda:) Nejradši mám ty matné (soft matte lip cream a Lingerie), nicméně z této řady mám taky jednu rtěnku a je dobrá, i když těm matným se nevyrovná:)
Sim in the Bubblegum

Reply
avatar