Novoročné želanie

Dnešný príspevok nebude výnimočne o kozmetike ale bude to otázka pre Vás mojich čitateľov. Keďže mojím novoročným želaním je to, aby ste stále mali radi môj blog a navštevovali ho chcela by som sa opýtať, či ste niekedy vyskúšali nejaké výrobky o ktorých som písala a či ste potom boli spokojní? Ak áno, ak sa Vám bude chcieť napíšte mi ktoré, rada si prečítam Váš názor :)
Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
1. januára 2012, 9:54 delete

ja som dala viackrát na tvoje odporúčania a dosť sa mi to vyplatilo :) najmä keď som chcela investovať do drahšej kozmetiky :)

Reply
avatar
1. januára 2012, 14:43 delete

skúšala som ten..obklad či ako to nazvať z dubovej kôry..a bola som spokojná :)

Reply
avatar
Cookie
AUTHOR
2. januára 2012, 10:41 delete

Ja som ešte dávno u teba videla recenziu na Gosh tekuté linky a do tých som sa úplne zbláznila, mám pocit, že už mám doma všetky:) Sú také úžasné ako si napísala:) Ale nie je to jediná vec, pokiaľ je niečo pekné a za dobrú cenu skúšam prakticky 3/4 vecí:)) Takže super blog, len tak ďalej :)
http://cookieswardrobe.blogspot.com/

Reply
avatar
Vejj
AUTHOR
2. januára 2012, 17:00 delete

Ja s tebou nemôžem súhlasiť čo sa týka parfému Dolce & Gabbana. Ja mám pravý originál z Paríža, a je to strašne ťažká vôňa. Používam ju len na špeciálne príležitosti fakt málo. To, že dlho vydrží je pravda. :)

Reply
avatar
Simone
AUTHOR
2. januára 2012, 19:09 delete

ja som vyskúšala pár vecí, ale takto konkrétne si spomínam na ílovitý píling z Avonu a je najsamlepší! :)

Reply
avatar
3. januára 2012, 11:46 delete

Vejj - to je skôr ale podľa mňa veľmi osobné, ale napr. keď to porovnávaš s intenzitou napr. YSL Opium, oproti domu je D&G asi ako cukrova vata:) Každopánde nič to nemení na tom, že je to krásny parfum a mne na pokožke moc nevydržal :)

Reply
avatar
7. januára 2012, 20:45 delete

serum na ruky Balea som bola povinne okontrolovat a otestovat, ked som sa vyskytla v blizkosti DM a mal na mna podobe pozitivne ucinky :) na zimu to bol fakt dobry tip na ruky :) A rada citam aj o tom ako chodis nakupovat za hranice hahaha, neviem preco, ale tie posty ma najviac bavia :)
moje naj veci su tu: http://belightfulblog.blogspot.com/2012/01/best-of-2011cast-prva.html

Reply
avatar